• Informacje na temat:

  top żal

Artykuły na temat: top żal
 • Aleksandra Żuraw ujawnia wstrząsające kulisy "Top Model"!

  Aleksandra Żuraw (22 l.), uczestniczka 4. edycji "Top Model", postanowiła ujawnić szokujące kulisy tego show!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • Po ostatnim odcinku "Top Model" w mediach społecznościowych zawrzało! Fani nie zgadzają się bowiem z werdyktem jury.

 • Polskie święto: Twórcy "Idy" po gali EFA

  To był sukces nas wszystkich i naprawdę wielkie polskie święto - mówią po sobotniej gali Europejskich Nagród Filmowych (European Film Awards, EFA) w Rydze, podczas której "Ida" zdobyła nagrody dla najlepszego filmu europejskiego, a także za reżyserię, zdjęcia, scenariusz oraz nagrodę publiczności People's Choice Award jej twórcy.

 • Dżoana Krupa odchodzi z "Top Model"?

  Czyżby jurorka "Top Model" Joanna Krupa obraziła się na Polskę i zdecydowała, że wcześniej wraca do Stanów?

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • Leonowi Myszkowskiemu i Allanowi Krupie zaproponowano udział w kulinarnym show "Top Chef Gwiazdy". Czy skłócone matki chłopców, Justyna Steczkowska (43 l.) i Edyta Górniak (43 l.), pozwolą synom wystąpić razem?

 • Maciej Nowak: Nie zostałem otruty przez Gessler

  Nie jest zawodowym kucharzem, ale zna się na gotowaniu jak mało kto. Smakuje i poddaje krytyce najprzeróżniejsze i najbardziej wymyślne dania. Teraz ocenia popisy uczestników programu "Top Chef".

 • Edyta Górniak jest gotowa na życiową rewolucję! Wszystko w imię miłości!

  Swoje występy na festiwalu Top of The Top w Sopocie Edyta Górniak dedykowała mamie. I zaraz po zakończeniu koncertu ruszyła z synem Allanem (14 l.) do Opola. Jej mama, Grażyna Górniak-Jasik (67(...) zrozumieniem. Choć żal mu dobrej amerykańskiej szkoły, od września będzie chodził do międzynarodowej szkoły w Warszawie. "Mam nadzieję, że gdybym kiedyś znalazła się w podobnej sytuacji, mój syn rzuciłby...

 • Ewa Farna: Kuba jest dla mnie "warszawskim wujkiem"

  Ewa Farna, jurorka "X Factora", w bardzo młodym wieku osiągnęła spory sukces na rynku muzycznym. - Niestety, coś za coś - mówi i dodaje, że wciąż brakuje jej czasu dla rodziny i przyjaciół. Zdradza też, dlaczego nie chodzi na randki.

Dyskusje na temat: top żal
 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  BAau baju! MediCare i świetnie tak? Top chyba z bajki Disneya.

 • Re: "Lekarze": Kłopoty dyrektor szpitala

  ludzie! Aż żal to czytać co piszecie. Przecież Stenka ma 53 lata to jak ma wyglądać? Nie będzie wiecznie młoda. Ja tam ją lubię to jest prawdziwa aktorka. A serial jak serial nie jest wcale gorszy od innych, a porównując to z jakimś żenującym programami typu top model czy inne matki synowie żony, szkoły i te inne to już wolę lekarzy

 • Re: "Babilon 5": Nie żyje Jerry Doyle

  epilogiem. Do tego dochodzą kultowe postacie takie jak Sheridan, G'Kar czy Londo - absolutny serialowy aktorski top. Rok w rok od ponad 20 lat Babylon 5 ma swoje panele na największych światowych(...) ze względu na popularność już ma planowany reebot. Miejcie żal do samych siebie że nie znacie takiego klasyka.