• Informacje na temat:

  topa bartłomiej

Artykuły na temat: topa bartłomiej
 • Bartłomiej Topa pokazał partnerkę po raz pierwszy!

  Bartłomiej Topa (52 l.) w końcu pokazał ukochaną!

 • Bartłomiej Topa w święta nie przestrzega diety

  "Jestem coraz bardziej skłonny do tego, żeby w wigilię nie jeść karpia" - zapewnia Bartłomiej Topa, który jest ambasadorem akcji "Jeszcze żywy karp".

 • Bartłomiej Topa: Warto żyć na własną rękę

  ...trauma po utracie dziecka odcisnęły na Bartłomieju Topie (52 l.) swoje piętno. Jego synek Kajtek żył zaledwie siedem miesięcy. Miał rozległą wadę serca. Nie było dla niego ratunku, lekarze bezradnie(...) lat. To, co przechodzili z żoną Agatą i synem Antonim, któremu trzeba było powiedzieć o odejściu braciszka, Topa przez długi czas krył głęboko w sobie. I nie mógł się z tym uporać. Nie udało się też...

 • Bartłomiej Topa: Facet z innego świata

  Czy grany przez Bartłomieja Topę Jan wypełni w sercu Carmen, głównej bohaterki serialu "Krew z krwi", pustkę po zamordowanym mężu? To właśnie z nim - człowiekiem zupełnie niepowiązanym ze światem przestępczym - wdowa będzie próbowała ułożyć sobie życie na nowo.

 • Bartłomiej Topa znów zakochany. I to w kim!

  Bartłomiej Topa (52 l.) nową ukochaną dumnie prezentuje światu. Dojrzała miłość smakuje bardziej! Niedawno oboje pojawili się na premierze filmu. Aktor wierzy, że tym razem musi się udać...

 • Kasia Adamik o serialu "Wataha"

  W niedzielę, 12 października, odbyła się premiera pierwszej oryginalnej produkcji HBO Polska "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W rolach głównych występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska i Aleksandra Popławska.

 • Bartłomiej Topa: Na pomoc innym

  Bartłomiej Topa (51 l.) angażuje się w sprawy ludzi, którzy są spychani na margines. Sam też wiele przeszedł...

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • Bartłomiej Topa dopiero po wielu latach opowiedział o rodzinnej tragedii

  Role, które gra, sprawiają, że Bartłomiej Topa (52 l.) utożsamiany jest z twardym facetem. Często jego bohaterowie są bez zasad, moralności i skrupułów - jak chociażby w serialu "Pod powierzchnią". Prywatnie jest przeciwieństwem ekranowego tyrana. Czułym i wrażliwym na krzywdę innych człowiekiem. Przy okazji jednym z najbardziej skrytych.

 • "Wataha": Góry, deszcz i wichury

  "Wataha" to obyczajowo-sensacyjna opowieść o grupie strażników z Bieszczad. Na co dzień strzegą oni trudnego odcinka wschodniej granicy, który nie tylko oddziela dwa kraje, lecz także ma również inne znaczenie - to symbol ludzkich ograniczeń. Bohaterowie serialu często stają więc przed trudnymi moralnymi wyborami. W rolach głównych: Bartłomiej Topa, Leszek Lichota, Aleksandra Popławska i Marian

Zdjęcia na temat: topa bartłomiej
Wideo na temat: topa bartłomiej
 • "Druga szansa": Bartłomiej Topa dementuje

  Bartłomiej Topa odniósł się do plotek na temat kłótni i niesnasek na planie "Drugiej szansy"

 • "Pod powierzchnią": Bartłomiej Topa o Bartku Gajewskim

  Bartłomiej Topa opowiada o swoim bohaterze, jego motywacjach i wspaniałej atmosferze oraz współpracy na planie. Aktor staje też w obronie Bartka Gajewskiego. Dlaczego? Przekonacie się oglądając serial.

 • "Ultraviolet": Bartłomiej Topa o swoim bohaterze

  W serialu "Ultraviolet" Bartłomiej Topa gra Waldemara Kraszewskiego, zbliżającego się do emerytury komendanta wojewódzkiej komendy policji w Łodzi. To on prowadzi sprawę śmierci młodej dziewczyny, od której zaczyna się akcja serialu. Zobaczcie, co zdradził nam na temat swojej postaci!

Dyskusje na temat: topa bartłomiej