• Informacje na temat:

  topa bartosz

Artykuły na temat: topa bartosz
 • Trzy gwiazdy wpadną w miłosną... histerię!

  Bartłomiej Topa, czyli Jacek Wrzesiński z "Głębokiej wody", Szymon Bobrowski, czyli Bronek z "Krwi z krwi", i Magdalena Boczarska, czyli Marta z "Misji Afganistan", przygotowują się do premiery komedii "Histerie miłosne", którą już od 8 listopada oglądać będzie można w warszawskim Teatrze Buffo.

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • "Druga szansa": Wraca na szczyt

  ..., biznesman, który zasiada w zarządzie prywatnej TV. To Polak, który na stałe mieszka w Skandynawii - dopowiada Bartłomiej Topa. - Oczywiście jest zainteresowany Moniką. Zaczyna między nimi iskrzyć i to(...), w którą stronę potoczyło się ich życie, nadal są rodziną. Kochają syna i dla niego są w stanie zrobić wszystko. Co to oznacza? Proszę nas oglądać we wrześniu - zachęca Bartosz Świderski. Jakub...

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • "Krew z krwi": Spotkanie z gwiazdami 2. serii serialu

  ...przez Macieja Musiała i Małgorzatę Kozłowską. W 2. serii pojawi się również kilku nowych bohaterów, w których wcielili się m.in. Bartłomiej Topa, Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr Głowacki, Tomasz Sobczak, Wiesław Komasa, Bartosz Gelner i Antoni Królikowski.

 • "Krew z krwi": Uciekając od przeszłości

  Carmen chciałaby zapomnieć o mafii. Nic z tego! Im bardziej stara się bowiem uciec od przeszłości, tym bardziej ta... depcze jej po piętach. W nowym sezonie serialu "Krew z krwi" życie dzielnej kobiety znów wisi na włosku!

 • "Krew z krwi: Drugi sezon wiosną w TVP2

  ...i nowi bohaterowie, a do obsady dołączy plejada aktorskich znakomitości: Bartłomiej Topa, Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr Głowacki, Tomasz Sobczak, Wiesław Komasa, Bartosz Gellner, Magdalena Popławska, Bartosz Żukowski, Anna Próchniak oraz Antoni Królikowski. Druga seria "Krwi z krwi" powstaje na zlecenie TVP...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "Krew z krwi" powraca!

  ...i Natana Czyżewskiego. W drugim sezonie pojawią się liczne nowe wątki i nowi bohaterowie, a do obsady dołączy plejada aktorskich znakomitości, m.in.: Bartłomiej Topa, Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr Głowacki, Tomasz Sobczak, Wiesław Komasa, Bartosz Gelner, Antoni Królikowski. Serial, oparty na holenderskim formacie...

 • Miłosny trójkąt jak na Broadwayu

  Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa i Szymon Bobrowski przygotowują się do premiery spektaklu "Histerie miłosne". Fani talentu tych gwiazd będą mogli oglądać spektakl już od 8 listopada w Teatrze Studio Buffo w Warszawie.

Dyskusje na temat: topa bartosz
 • Re: Koniec "Drugiej szansy"! Nowy serial z Małgorzatą Kożuchowska w 2019 roku

  Powiem szczerze, że podobał mi się serial! Szczególnie gdy przez pierwsze 2-3 sezony grał Pan Bartosz Świderski.. Świetny aktor i lubię oglądać jego grę na ekranie.. serial zaczął nabierać "akcji" gdy w nim pojawił się Pan Bartłomiej Topa, który bardzo dobrze wczuł się w rolę. Aktorzy dobrani wyborowo, na pochwałę zasługuje również Pan Rafał Królikowski! uważam, że Pani Kożuchowska idealnie