• Informacje na temat:

  topher grace

Artykuły na temat: topher grace
 • "Różowe lata 70.": Znamy przyczynę śmierci Lisy Robin Kelly!

  ...  Kelly, wcielająca się w "Różowych latach 70." w starszą siostrę Erica (Topher Grace), zmarła we śnie w ośrodku odwykowym w Los Angeles. Przyczyną śmierci było wielokrotne odurzenie narkotykami. Aktorka przez lata zmagała się z uzależnieniem od alkoholu. Była też znana policji, gdyż wielokrotnie wchodziła w konflikt z prawem, m.in. za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu...

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną

 • Netflix: Zapowiedzi na sierpień

  ...w serwisie pojawi się osiem sezonów serialu "Różowe lata 70.". Serial opowiada o grupie nastolatków żyjących w latach siedemdziesiątych. Główne role zagrali Topher Grace, Danny Masterson, Laura Prepon...

 • Topher Grace u braci Weitz

  Topher Grace ( "Traffic" , serial "Różowe lata 70.") przypuszczalnie obejmie jedną z głównych ról w filmie "Synergy". Młody aktor wcieli się w postać zwierzchnika głównego bohatera, którym na ekranie będzie Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Daleko od nieba" ). Twórcami projektu są bracia Chris i Paul Weitz ( "American Pie" , "Był sobie chłopiec" ).

 • Scarlett Johansson córką Dennisa Quaida?

  Scarlett Johansson ( "Ghost World" , "Lost in Translation" ) zapewne dołączy do obsady komedii "Synergy". Obraz ten opowie o losach pracownika reklamy, który musi zmagać się z kłopotami rodzinnymi i zawodowymi. Główną rolę w projekcie zagra Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Daleko od nieba" ).

 • Kirsten Dunst o "Spider-Manie 3"

  Kirsten Dunst ( "Spider-Man" , "Zakochany bez pamięci" ) potwierdziła pogłoski, jakoby miała zagrać w trzeciej części "Spider-Mana" . Aktorka zdradziła, że w filmie wystąpią również Thomas Haden Church ( "Bezdroża" ) i Topher Grace ( "Uśmiech Mony Lizy" , "W doborowym towarzystwie" ). Reżyserem "Spidermana 3" będzie Sam Raimi ( "Spider-Man" , "Spider-Man 2" ).

 • Gwiazdy w "Synergy"

  Selma Blair ( "Męska rzecz" , "Ostrożnie z dziewczynami" ), Clark Gregg ( "Piętno" , "11:14" ), Philip Baker Hall ( "Dogville" , "Bruce Wszechmogący" ) i David Paymer ( "Przynęta" , "Hollywood atakuje!" ) podpisali kontrakty na udział w filmie "Synergy", który dla wytwórni Universal Pictures przygotowują bracia Weitz ( "Był sobie chłopiec" ).

 • Nienawidzi Spider-Mana

  Każdy fan Spider-Mana wie, że jego najciekawszym antagonistą jest Venom. Duet Eddie Brock i kosmiczny symbiont doczekają się w końcu własnego filmu długometrażowego.

 • Prince śpiewa dla Penelope Cruz

  Bilety na koncerty Prince'a są zawsze wyprzedane na długo przed samym występem, a sale koncertowe są zawsze wypełnione po brzegi. W czasie ostatniego show artysta zrobił jednak coś, czego na ogół nie widuje się na jego koncertach, a mianowicie zaśpiewał dla jednej ze swoich fanek. Oczywiście, gdy okazuje się, iż ową fanką jest piękna Penelope Cruz, wszystko staje się jasne i możemy Prince'owi wybaczyć to drobne odstępstwo od reguły.

 • Powstanie film o Venomie

  Gary Ross zajmie się ekranizacją filmu "Venom". Główny bohater jego produkcji będzie pierwszym z przeciwników Spider-Mana, który doczeka się własnego obrazu.