• Informacje na temat:

  torbicka

Artykuły na temat: torbicka
 • Grażyna Torbicka przechodzi na emeryturę? Dziennikarka podjęła decyzję

  Bardziej niż kino kocha... życie. - Ono pisze zdecydowanie najciekawsze scenariusze - mówi Grażyna Torbicka. W maju skończyła 60 lat. Czy wybiera się na emeryturę?

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Grażyna Torbicka: Dotrzyma danego słowa

  Grażyna Torbicka (58 l.) zapowiedziała to już jakiś czas temu. Plany są coraz bliższe realizacji!

 • Grażyna Torbicka wyreżyseruje film

  Nie jest przesądna i nie robi noworocznych postanowień. Grażyna Torbicka ma jednak w zwyczaju wykorzystywać szanse, które jej się trafiają. A w 2015 roku dziennikarka chce podjąć nowe wyzwanie. Wyreżyseruje film!

 • Grażyna Torbicka wyjedzie z Polski?!

  Od lat są Grażyna (57 l.) i Adam (63 l.) Torbiccy zgodnym małżeństwem. Wspierają się w trudnych momentach i kibicują swoim karierom. Teraz jej mąż ma szansę na pracę za granicą.

 • Kiedy Grażyna Torbicka zapomina o całym świecie?

  Grażyna Torbicka na kinie zna się jak mało kto. "Lubię filmy, które pozwalają mi zapomnieć o całym świecie" - wyznaje dziennikarka. Mimo że czasem zgadza się z opiniami krytyków filmowych, to o tym nie mówi, bo zawsze wierzy w dobre intencje artysty

 • Grażyna Torbicka wciąż zachwyca!

  Grażyna Torbicka pomimo upływu lat nie przestaje zachwycać. Wielu twierdzi, że 56-letnia dziennikarka wcale nie wygląda na swój wiek, a znacznie młodziej. Trzeba im chyba przyznać rację - rzeczywiście prezentuje się świetnie. Niedawno pojawiła się na premierze "Mów mi Marianna". Na tę okazję założyła czarny prosty strój, który tylko podkreślił jej zgrabną figurę. Jak się wam podoba?

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • Katarzyna Dowbor pociesza Torbicką!

  Prowadząca "Nasz Nowy Dom" w Polsacie kilka lat temu sama z hukiem wylatywała z TVP. Później dziennikarka żaliła się w tabloidach na brak pieniędzy i niską emeryturę. Z pomocą na szczęście przyszła Nina Terentiew.  Teraz w dość podobnej sytuacji znalazła się Grażyna Torbicka (57 l.), która większość swojej zawodowej kariery spędziła właśnie na Woronicza.  Dowbor deklaruje na łamach tabloidu, że...

 • Zrekonstruowana "Kronika wypadków miłosnych"

  Cyfrowa premiera filmu "Kronika wypadków miłosnych" Andrzeja Wajdy na podstawie scenariusza Tadeusza Konwickiego odbyła się 2 lutego w warszawskim kinie Kultura. Gośćmi pokazu organizowanego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich byli twórcy i aktorzy zrekonstruowanego cyfrowo filmu.

Zdjęcia na temat: torbicka
 • Grażyna Torbicka
 • Grażyna Torbicka
 • Grażyna Torbicka z mężem Adamem
Wideo na temat: torbicka
 • Wiecznie młoda Grażyna Torbicka

  Grażyna Torbicka, przed kilkoma laty, a dokładnie w 2016 roku postanowiła rozstać się z TVP i pójść swoją własną, zawodową drogą. Obecnie jej głównym zajęciem jest promowanie kosmetyków znanej marki oraz prowadzenie imprez. Grażyna Torbicka wciąż jest jedną z najbardziej rozchwytywanych konferansjerek w naszym kraju. Jej dużym atutem poza erudycją jest także uroda.

 • Torbicka nie pójdzie w ślady Hanki Lis!

  Grażyna Torbicka poinformowała, że aktualnie nie jest zatrudniona nigdzie na stałe. Czasami bywa jedynie gościem w jednej z rozgłośni radiowych. Ponoć na razie nie planuje powrotu na stałe do telewizji. Grażyna nie chce jednak brać udziału w żadnych "Agentach" czy wyprawach do Azji. Jeżeli poprowadziłaby nowy program, to tylko taki związany z kulturą, kinem lub teatrem. (Videoportal/x-news)

 • Grażyna Torbicka: . „Ten rok był trudny dla mnie osobiście"

  Grażyna Torbicka (57 l.) święta i noc sylwestrową planuje spędzić w domu z najbliższymi. Chce trochę odpocząć i wyciszyć się. „Na pewno będzie refleksyjnie w tym roku” – oceniła. Mijający rok nie był dla niej najlepszy. Pożegnała ukochanego tatę. „Ten rok był trudny dla mnie osobiście, też z powodów rodzinnych, ale też w ogóle ze względu na sytuację” – mówiła wyraźnie poruszona. (x-news/DDTVN)

Dyskusje na temat: torbicka