• Informacje na temat:

  torbicka bez dziecka

Artykuły na temat: torbicka bez dziecka
 • Grażyna Torbicka może liczyć na wielkie wsparcie!

  Kiedy Grażyna Torbicka (56 l.) odeszła z TVP, pod znakiem zapytania stanęła przyszłość festiwalu filmowego, który stworzyła nad Wisłą i którego nazywana jest "matką".

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • Grażyna Torbicka dostała niesamowity prezent od męża. Ich związek kwitnie!

  Grażyna Torbicka (59 l.) i jej mąż Adam Torbicki udowadniają, że wiek i długi małżeński staż nie są przeszkodą, a wielką szansą. Nadal uwielbiają spędzać ze sobą czas i... robić sobie niespodzianki. Ostatnio ukochany dziennikarki przygotował dla niej coś niesamowitego.

 • Dwa Brzegi 2014: Balans i niespieszność

  Trwa 8. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Do miejsc, w których nie ma sal kinowych z prawdziwego zdarzenia, znowu przyjechały tłumy widzów w różnym wieku, złaknionych nie tylko sztuki filmowej. Czego zatem szuka tutaj publiczność?

 • Torbicka szczęśliwa bez dzieci

  ..."To mój dziewiąty Wiktor. A mąż ciągle ten sam" - śmieje się Grażyna Torbicka. Jaki jest jej przepis na dobry związek?

 • Grażyna Torbicka: Do lasu zakładam cekiny

  Grażyna Torbicka (54 l.) na dres i szlafrok pozwala sobie jedynie w domowych pieleszach. Na co dzień zawsze stara się mieć na sobie coś wyjątkowego.

 • Torbicka czuje się dotknięta

  Grażyna Torbicka (53 l.) i jej mąż, kardiolog Adam Torbicki, są przykładem na to, że i bez dzieci można żyć szczęśliwie. Niestety, niektórym nie jest łatwo to zrozumieć.

 • ..."obrońcy Beaty Szydło". "Nie ma zgody, by za kulturalne skomentowanie stroju, butów czy fryzury polityka - bez względu na to, czy z opinią się zgadzam czy nie - być wyzywanym, poniżanym, straszonym...

 • Telekamery 2016: Tak ostrych żartów na tej gali jeszcze nie było?

  Imprezę kolejny raz poprowadzili wspólnie Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. Prawdziwe show zrobili jednak kabareciarze, którzy dość mocno kpili z aktualnych zmian politycznych. W jednym ze(...) Wałęsą, któremu zarzuca się agenturalną przeszłość. "Żmijewski jest bez skazy!" - oznajmiła Błachnio. "W młodości na pewno coś podpisał, trzeba poszukać" - odpowiedział Górski. "O! Jest pieszczochem...

 • ...kreację, która charakteryzowała się mocno wyciętym dekoltem. Jak można było się spodziewać, nie obyło się bez małej wpadki, którą uchwycili fotoreporterzy. Dżoanie najwyraźniej jednak w niczym to nie przeszkadzało. Dobry humor jej nie opuszczał! Grażyna Torbicka (55 l.) od lat jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Na rozdaniu Paszportów Polityki również wyglądała...

Wideo na temat: torbicka bez dziecka
 • Rozumiemy się bez słów

  Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...

 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • Pozycja dziecka

  Cornelia właśnie skończyła 60 lat, jest zadbana, majętna i szanowana. Osiągnęła sukces zawodowy, ma oddanego, siedzącego pod pantoflem męża oraz wpływowych znajomych wśród bukareszteńskich elit. Jednak życie wcale Cornelii nie cieszy... Ukochany jedynak, jej oczko w głowie, 34-letni Barbu ze wszystkich sił stara się uniezależnić od matki. Wyprowadził się z domu, ma własny samochód, a także dziewczynę, która zupełnie nie spełnia standardów Cornelii. A najsmutniejsze jest to, że Barbu unika...