• Informacje na temat:

  torbicka i jej małżeństwo

Artykuły na temat: torbicka i jej małżeństwo
 • Grażyna Torbicka: Jej przepis na udane małżeństwo!

  .... Wyjść z siebie i stanąć obok" – tłumaczy Grażyna. Torbicka. Podkreśla również, że bardzo ważny jest szacunek do drugiego człowieka, który ona wyniosła z rodzinnego domu.  Jej mama, Krystyna Loska (79(...) podchodziło ze zrozumieniem do specyfiki swojej pracy.  Wielką pasją Torbickiej zawsze był film, bywały momenty, że pracy w telewizji poświęcała całą siebie. Jej mąż również musiał to zaakceptować.  "Nikt...

 • Grażyna Torbicka wyreżyseruje film

  Nie jest przesądna i nie robi noworocznych postanowień. Grażyna Torbicka ma jednak w zwyczaju wykorzystywać szanse, które jej się trafiają. A w 2015 roku dziennikarka chce podjąć nowe wyzwanie. Wyreżyseruje film!

 • Grażyna Torbicka ryzykowała dla męża!

  Kalendarz zadań dziennikarskich Grażyny Torbickiej (55 l.) jest wypełniony na wiele miesięcy do przodu. Dba ona jednak o to, by na zawrotnym tempie zawodowego życia nie ucierpiało jej małżeństwo(...) nim. Wiedziała, że ryzykuje, bo po powrocie jej miejsce w TVP może być zajęte, ale chciała być blisko niego. We Włoszech nie marnowała czasu. Nauczyła się języka, dzięki czemu potem była prezenterką na...

 • Torbicka: Piękna, bo szczęśliwa

  Grażyna Torbicka ma już 50 lat, a figurę i twarz młodej kobiety. Co sprawia, że czas jest dla niej tak łaskawy?

 • Grażyna Torbicka martwi się o mamę. Krystyna Loska nie może pogodzić się ze śmiercią męża

  Grażyna Torbicka (57 l.) zmieniła wiele swoich planów, by zająć się mamą, która jak nigdy przedtem potrzebuje jej miłości i wsparcia. Wciąż nie pogodziła się ze śmiercią ukochanego męża. „Nie jestem gotowa na spotkanie z ludźmi” – mówi, a bliscy martwią się, że zamyka się w sobie.

 • Torbicka, Zanussi, Lupa...

  Tegoroczny, 50. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się w dniach 31 maja - 6 czerwca. Poznaliśmy już jurorów jubileuszowej edycji imprezy.

 • Grażyna Torbicka wyjedzie z Polski?!

  Od lat są Grażyna (57 l.) i Adam (63 l.) Torbiccy zgodnym małżeństwem. Wspierają się w trudnych momentach i kibicują swoim karierom. Teraz jej mąż ma szansę na pracę za granicą.

 • Gala 1000 razy "M jak miłość"

  W poniedziałek, 2 września, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, w blasku fleszy i z udziałem telewizyjnych kamer, odbyła się wielka Gala Jubileuszowa "1000 razy 'M jak miłość'", którą poprowadzili Grażyna Torbicka i Kacper Kuszewski. Koncert w telewizyjnej Dwójce obejrzało prawie 5,1 mln widzów.

 • Grażyna Torbicka: Mąż dziennikarki "zmęczony samotnością"

  Choć Grażyna Torbicka (58 l.) i Adam Torbicki (64 l.) tworzą szczęśliwy związek, nie spędzają ze sobą zbyt wiele czasu. Małżonek gwiazdy jest już "zmęczony samotnością"...

 • TVP zaprezentowała jesienną ramówkę

  Grażyna Torbicka oraz Piotr Kraśko zostali tegorocznymi przewodnikami po jesiennych nowościach Telewizji Polskiej. Konferencja ramówkowa jak zawsze zgromadziła w siedzibie stacji najjaśniejsze i te najdłużej panujące gwiazdy, ale także nowo odkryte, które będą miały okazję zaprezentować się widzom nadchodzącej jesieni.