• Informacje na temat:

  torbicka na meczu

Artykuły na temat: torbicka na meczu
 • Grażyna Torbicka: Po raz pierwszy przeżyłam taką stratę!

  ..., Tato" – wyznała.  Pan Henryk odszedł dwa lata temu po ciężkiej chorobie, leczył się w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Niedługo po śmierci ojca Grażyna Torbicka (59) stwierdziła(...) energii, zaskakujących pomysłów i nigdy nie czekał na nagrody, to On hojnie nagradzał innych swoją przyjaźnią. Mój Kochany Tata" – wzdycha Grażyna Torbicka. ***

 • Grażyna Torbicka wzruszona! To wspaniały gest!

  Henryk Loska (†83) zmarł na początku czerwca, a na cmentarzu w Tychach żegnały go tłumy. Górnik Zabrze, klub z którym związany był od 1965 roku, wystawił poczet sztandarowy. Podczas mszy w kościele św. Marii Magdaleny Grażyna Torbicka łamiącym się głosem wspominała tatę. We wzruszającym przemówieniu opowiedziała o miłości swoich rodziców, którzy wiele lat temu poznali się właśnie w Tychach...

 • Adam Nawałka i Grażyna Torbicka: mogli być najpiękniejszą parą w Polsce!

  ...​Zanim Grażyna Torbicka (57 l.) spotkała swoją wielką miłość, przeżyła fascynację Adamem Nawałką (58 l.), obecnym selekcjonerem reprezentacji Polski. Zapewne ich życie wyglądałoby zupełnie inaczej, gdyby zechcieli zbudować związek.

 • Grażyna Torbicka nie była przygotowana na taką stratę. Na szczęście ma u boku mamę

  Rodzinna tragedia sprawiła, że w życiu dziennikarki wiele się zmieniło. Inaczej teraz patrzy na różne sprawy, zmieniły się także jej kontakty z mamą. Grażyna Torbicka (58 l.) i Krystyna Loska (79 l.) stały się sobie bliższe. Upływ czasu pomógł złagodzić ból i powrócić do wspomnień.

 • Krystyna Loska miała atak serca! Zięć uratował jej życie!

  Banasia. Działaczem klubu był wówczas Henryk Loska, a na meczach pojawiała się jego żona Krystyna (79). W „Gwiazdach” jej postać gra Grażyna Torbicka (57). Obie panie z ciekawością czekały na pokaz(...) czasu spędzamy razem, każdą wolną chwilę. Na mamę zawsze możemy z mężem liczyć. Bez jej pomocy trudno byłoby nam zorganizować nasze zawodowe wyjazdy – wyznała niedawno w wywiadzie Grażyna Torbicka...

 • Krystyna Loska i Jan Banaś: Skrywane zauroczenie!

  Na ten film niecierpliwie czekają Krystyna Loska (79) i Grażyna Torbicka (57). W „Gwiazdach” Jana Kidawy-Błońskiego pojawi się postać kultowej prezenterki, a wcieli się w nią właśnie jej córka. Dla Loski film będzie sentymentalną podróżą w czasie. "Chętnie go zobaczę i przeniosę się na Śląsk w czasy mojej młodości" – mówi „Dobremu Tygodniowi”.  Głównym bohaterem opowieści jest piłkarz Jan Banaś...

 • Torbicka to fanka futbolu!

  - W szkole założyłam dziewczęcą drużynę piłki nożnej - wspomina Grażyna Torbicka, od lat fanka futbolu. Dziennikarkę, która jest Przyjacielem Euro 2012, podczas mistrzostw spotkać będzie można na meczu wśród kibiców.

 • Jerzy Stuhr w gronie "Przyjacół Euro"

  Jerzy Stuhr, wybitny aktor, reżyser i profesor sztuk teatralnych dołączył we wtorek do grona "Przyjaciół UEFA EURO 2012". Przyjmując honorowe wyróżnienie przyznał, że piłką nożną pasjonuje się od młodości.

 • Oscary na żywo w INTERIA.PL

  Z ośmioma statuetkami "Slumdog. Milioner z ulicy" zdominował tegoroczną ceremonię wręczenia nagród Akademii. Obok Oscara dla najlepszego filmu, wyróżniono go też m.in. za najlepszą reżyserię (Danny Boyle), najlepsze zdjęcia (Anthony Dod Mantle), najlepszy scenariusz (Simon Beaufoy) i najlepszą muzykę (A.R. Rahman).

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

Wideo na temat: torbicka na meczu
 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

 • Kraina burz

  Pochodzący z Węgier Szabolcs gra w niemieckim klubie piłkarskim. Nie jest tam szczęśliwy, dlatego po przegranym meczu i kłótni ze swoim przyjacielem Bernardem wraca do rodzinnej wioski. Tam poznaje Árona i stopniowo nawiązuje się między nimi coraz głębsza relacja. Jednak wszystko się zmienia, kiedy niespodziewanie przyjeżdża Bernard.

 • Być jak Kazimierz Deyna

  Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi...