• Informacje na temat:

  torbicka rodzice

Artykuły na temat: torbicka rodzice
 • Grażyna Torbicka: Po raz pierwszy przeżyłam taką stratę!

  ..., Tato" – wyznała.  Pan Henryk odszedł dwa lata temu po ciężkiej chorobie, leczył się w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Niedługo po śmierci ojca Grażyna Torbicka (59) stwierdziła(...). Stworzyli córce ciepły dom, pokazali, co to wierność, oddanie, dozgonna miłość.  Rodzice zawsze byli dla niej wzorem małżeństwa, dzięki nim wie, że w rodzinie liczy się wzajemne zrozumienie i tolerancja...

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • Grażyna Torbicka i jej mąż mają co świętować. Szykuje się wielka niespodzianka!

  Od 37 lat Grażyna Torbicka (59 l.) i jej mąż tworzą udany, szczęśliwy związek. Niebawem gwiazda będzie obchodzić 60-te urodziny. Okazuje się, że będą naprawdę wyjątkowe. Ukochany szykuje dla niej wielką niespodziankę.

 • Grażyna Torbicka: Perłowy jubileusz

  Już trzydzieści lat idą razem przez życie. Wyjątkowy jubileusz Grażyna i Adam Torbiccy musieli uświetnić w wyjątkowy sposób.

 • Grażyna Torbicka o ojcu: Był fantastycznym człowiekiem

  Grażyna Torbicka (57 l.) niedawno straciła tatę. Jego ostatnim życzeniem było zobaczyć jeszcze występy piłkarskiej reprezentacji podczas Mistrzostw Europy...

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

 • Grażyna Torbicka i jej mąż przeżywają trudne chwile. Krystyna Loska ma problemy ze zdrowiem

  Jak co roku od 22 lat, swoje urodziny świętowała w Cannes, relacjonując festiwal filmowy. Grażyna Torbicka obchodziła je w towarzystwie gwiazd kina, jednak bez ukochanego męża u boku. Adam Torbicki(...) zdradą, bo zdrada jest najtrudniejsza do zaakceptowania - podkreśla. Małżeństwu Grażyny zawsze sekundowali jej rodzice. Zresztą to ich związek był wzorem dla Torbickich. - Każde z nich miało swoje pasje...

 • Aktorka nagrodzona w Cannes, w Polsce

  W najbliższy piątek, 1 marca, na ekrany polskich kin trafi najnowszy dramat Cristiana Mungiu "Za wzgórzami", nagrodzony na zeszłorocznym festiwalu w Cannes za scenariusz i najlepsze kreacje aktorskie. Gościem premierowych pokazów filmu w Polsce będzie nagrodzona za rolę Aliny, rumuńska aktorka Cristina Flutur.

 • Grażyna Torbicka odetchnęła z ulgą! "Mama czuje się doskonale"

  Kilka tygodni temu Grażyna Torbicka (56 l.) drżała o zdrowie najbliższej osoby. Na szczęście dzisiaj nie ma już powodów do niepokoju.

 • Dla kogo Złote Lwy?

  Legenda polskiego kina Danuta Szaflarska pokazała, że jeszcze nie pora na umieranie. Jej kreacja w pokazanym w piątek na festiwalu w Gdyni nowym filmie Doroty Kędzierzawskiej to zdecydowany faworyt do głównej nagrody aktorskiej. Laureatów poznamy dziś wieczór podczas gali w Teatrze Muzycznym.

Wideo na temat: torbicka rodzice
 • Wizyta

  Film opowiada historię przeciętnej amerykańskiej rodziny, w której dzieje się coś złego. Coś naprawdę złego... Brat i siostra po tygodniu spędzonym u dziadków zaczynają zachowywać się dziwnie. Wkrótce matka odkrywa, że jej rodzice mają pewien mroczny sekret.

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • Grobowiec Świetlików

  Wstrząsający film, którego scenariusz powstał na podstawie biograficznej powieści Akiyukiego Nosaki. Rozgrywająca się pod koniec II wojny światowej w Japonii historia 14-letniego chłopca i jego młodszej siostry, których rodzice zginęli podczas nalotu. Rodzeństwo jest zdane tylko na siebie, próbując przetrwać w świecie ogarniętym koszmarem wojny...