• Informacje na temat:

  torebka michael

Artykuły na temat: torebka michael
 • Mucha dała plamę

  Siedem par, duch Michaela Jacksona, cha-cha, rumba, jive, pasodoble i wlac wiedeński na deser - tego wszystkiego byliśmy świadkami śledząc 7. odcinek "Tańca z gwiazdami" . Z programu odpadł Marcin Urbaś, choć najgorzej zatańczyła Ania Mucha .

 • Marjane Satrapi: Wiem, że mam rację

  Nie lubię opowiadać prostych historii i opłakiwać swoich bohaterów - mówi Marjane Satrapi, której anglojęzyczny debiut zatytułowany "Głosy" niebawem wejdzie na ekrany polskich kin.

 • Ciuchy są wspaniałe, ale najważniejsza jest historia

  ...- Ciuchy są wspaniałe, dają dużo radości i są ekscytujące, ale przecież nie miałyby sensu, gdyby nie historia opowiedziana przez Michaela - uważa Sarah Jessica Parker, odtwórczyni roli Carrie Bradshaw w filmie "Seks w wielkim mieście 2". Z okazji premiery filmu na DVD i Blu-ray aktorka wyjaśnia dlaczego zdecydowała się na realizację sequelu, wspomina pobyt z ekipą w Maroku oraz zdradza, jak...

 • Córka Michaela Jacksona histerycznie płakała

  Paris Jackson, 12-letnia obecnie córka nieżyjącego Króla Popu, była świadkiem dramatycznej reanimacji ojca. Dziewczynka płakała i histerycznie wzywała ojca, gdy doktor Conrad Murray próbował ocucić umierającego artystę.

 • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

  USA.  Okradziona Nowy Jork ją oczarował, była jak w ekstazie, w związku z czym podzieliła los tysięcy turystek: została okradziona. Łupem złodzieja padła torebka z jej paszportem i pieniędzmi(...) nadarzyła się szansa, Pacuła była już doskonale przygotowana, aby ją wykorzystać. Kilka miesięcy po jej przyjeździe zupełnie nieoczekiwanie zadzwonił telefon. Reżyser Michael Apted szukał nieznanej aktorki...

 • Michael Jackson podczas swojego niedawnego pobytu w Londynie wydał w ciągu godziny 160 tysięcy dolarów na zakupy w słynnym sklepie "Harrod's". Jak zwykle pojawił się tam w nieodłącznej masce na twarzy.

 • Sandra: Co się stało z gwiazdą lat 80.?

  ...angielskiego. Wtedy też dojrzewała jej miłość do Michaela Cretu, rumuńskiego producenta muzycznego, który 2 lata wcześniej zaczął zajmować się jej karierą. Pobrali się 7 stycznia 1988 roku na Ibizie, a Sandra(...). Zderzyli się z dwoma innymi samochodami. Sandra była w szoku i długo zmagała się z bólem pleców. Michael miał obrażenia głowy. - Mieliśmy sporo szczęścia. Ja jednak długo nie chciałam usiąść za kierownicą...

 • Patricia Kazadi: Nie mogę zatrzymywać ubrań z "X Factor"

  Prezenterka i wokalistka Patricia Kazadi przyznaje, że zakupy najchętniej robi w sieciówkach a także podczas wyprzedaży. Potrafi jednak wydać o wiele więcej na buty i torebki, do których ma słabość. Żałuje, że nie może zatrzymywać kreacji, w których pracuje przy talent-show "X Factor".

 • Weekend w serialach

  ...przebywa jej mąż. Prawnik obiecuje pomoc. "Skazany na śmierć: Sequel" odc. 4 Bojownicy ISIS nadal kontrolują więzienie. Michael, Whip i Ja podejmują ostatnią próbę ucieczki z Ogygii. Muszą zawrzeć sojusz z wrogiem. Lincoln ściga się z czasem, podczas gdy T-Bag i Kellerman próbują zdobyć więcej informacji o tym, jak Michael wrócił do życia. "Tutanchamon" odc.3 W Tebach odbywa się koronacja Ka...

 • Urbaś odpadł, Urbańska lepsza od Muchy

  Siedem par, duch Michaela Jacksona, cha-cha, rumba, jive, pasodoble i walc wiedeński na deser - tego wszystkiego byliśmy świadkami śledząc 7. odcinek "Tańca z gwiazdami". W niedzielę, 18 października, z programu odpadł Marcin Urbaś.

Wideo na temat: torebka michael
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.