• Informacje na temat:

  torebka rachel

Artykuły na temat: torebka rachel
 • Serialowy przewodnik

  ...przeciwko Monroemu. Razem z Norą wyruszają na misję. Muszą zwerbować byłego towarzysza milicji, Jima Hudsona. Tymczasem Rachel poszukuje źródła zasilania. Tom Neville odwiedza Monroego w Filadelfii...

 • Weekend w serialach

  ...nadzieje. "Glee" odc.10-12 Na polecenie Willa członkowie zespołu mają podzielić się w pary i zaśpiewać sobie ballady. Za nieobecnego Matta z Rachel występuje Schuester. Wspólny duet sprawia, że...

 • Aktorka padła ofiarą złodziei

  Amerykańska aktorka Rachel Bilson, znana ze swojego zamiłowania do mody, straciła swoją stylową kolekcję ubrań i biżuterii w wyniku włamania do jej willi w Los Angeles.

 • Złote Globy: Olśniewająca Jolie

  Ponadczasowa elegancja, dopasowane gorsety, syrenie treny i szczypta magii dawnego Hollywoodu - tak w skrócie opisać można czerwony dywan podczas niedzielnego wręczenia Złotych Globów. Media oszalały na punkcie Angeliny Jolie i jej pięknej kreacji od Versace.

 • Jak oni się kochają...

  Najbliższy tydzień na dużym ekranie upłynie pod znakiem miłości. Takie tytuły, jak: "Big Love", "Odrobina nieba" czy "I że cię nie opuszczę" dowodzą, że dystrybutorzy także pamiętają o walentynkach. A dla osób zakochanych, ale w... kinie, wspaniałym prezentem będą z pewnością premiery tegorocznych oscarowych faworytów, filmów "Hugo i jego wynalazek" oraz "Artysta".

 • Próbował okraść Meryl Streep

  Wydało się. David Letterman zwierzył się Jamesowi Franco, dlaczego nie zaprasza do swego programu Harmony'ego Korine'a. Reżyser filmu "Spring Breakers", w którym Franco gra jedną z głównych ról, podczas ostatniej wizyty u Lettermana próbował okraść... Meryl Streep.

 • Wenecja: Wiara do grobu

  Tradycyjnie na międzynarodowych festiwalach filmowych najwięcej emocji wywołuje konkurs główny. Kiedy organizatorzy weneckiej imprezy ogłaszali listę 18 filmów walczących o tegoroczne Złote Lwy, z największą niecierpliwością czekano na nowe tytuły Paula Thomasa Andersona i Terrence'a Malicka - pisze z Wenecji wysłanniczka INTERIA.PL.