• Informacje na temat:

  torebki cena

Artykuły na temat: torebki cena
 • Kup torebkę Naomi Campbell

  ...sprzedała swoją własną torebkę "Birkin" za, bagatela, 74 tysiące euro (do tej pory jest to rekordowa cena otrzymana za torebkę ze skóry) na rzecz Międzynarodowej Federacji Praw Człowieka, a w 2008 za 52

 • Marta Żmuda Trzebiatowska szkoliła się u antyterrorysty

  - Różni dziwni ludzie chodzą po świecie i kobieta powinna umieć się bronić - uważa Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka nosi w torebce gaz, wzięła także udział w kursie samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty.

 • "Na Wspólnej": Nastolatka fantazjuje o Olafie

  Kłopoty nie ominą Kubickiego (Maciej Brzoska). Ból barku zmusi go do wizyty u lekarza, który stwierdzi naciągnięcie torebki stawowej. To jednak dopiero początek prawdziwych problemów.

 • Sprzedawali powietrze z koncertu Kanye Westa

  Na eBayu pojawiła się aukcja, na której do kupienia było powietrze, którym oddychał Kanye West w trakcie trasy koncertowej promującej album "Yeezus".

 • Kate puści Adamczyka z torbami?!

  Piotr Adamczyk (40 l.) spełnia wszystkie zachcianki swojej świeżo poślubionej ukochanej. Modne sukienki i torebki mocno biją go jednak po kieszeni.

 • Fortuna za torebkę Sofii Loren

  Torebka, która należała do gwiazdy światowego kina, Włoszki Sophii Loren, została sprzedana na aukcji charytatywnej w Kemerowie na Syberii za 7 mln rubli (ok. 167 tys. euro), czyli za cenę niemal ośmiokrotnie wyższą od wyjściowej.

 • "M jak miłość": Matka Budzyńskiego uzależniona od hazardu!

  Sędzia Budzyńska przeszła kilka lat temu na emeryturę i nagle poczuła, że w jej życiu zabrakło emocji. By zapewnić sobie dawkę adrenaliny, zaczęła odwiedzać kasyno… w tajemnicy przed synem. Jaką zapłaci za to cenę?

 • Popularna wokalistka nie żałuje grosza na ekskluzywne gadżety...

 • Studniówkowa kreacja Igi Lis kosztowała fortunę! Koleżanki musiało skręcać z zazdrości!

  Paprocki&Brzozowski. Ile trzeba za taką przyjemność zapłacić? Sporo!  "Cena sukni, szytej indywidualnie na miarę to 3500 zł - czytamy w informacji przesłanej redakcji Se.pl. Do kreacji należy doliczyć dodatki w postaci butów oraz torebki. Stylizację nastolatki uzupełnił delikatny makijaż wykonany przez Kingę Szewczyk ze studia KoloroweKredki. Z usług makijażystki korzystają m.in. Agnieszka...

 • Torebka Noami Campbell na aukcji

  Kto od zawsze marzył o jasnozielonej torebce "Birkin" Hermesa ze skóry aligatora, której jedyny model należy do Naomi Campbell, już nie musi na siłę starać się zaprzyjaźnić z brytyjską modelką. Wystarczy przyjechać na aukcję Hermes Vintage, która odbędzie się 10 listopada w domu aukcyjnym Artcurial w Paryżu i mieć odpowiednią sumę na koncie, żeby w ogóle myśleć o licytacji...

Zdjęcia na temat: torebki cena