• Informacje na temat:

  tori spelling wiek

Artykuły na temat: tori spelling wiek
 • Tori Spelling - od świętoszki do naczelnej ekshibicjonistki Hollywood!

  ..., w prawdziwym życiu bajka Tori nie skończyła się happy endem. Koniec ery niewiniątka Media zarzucały Spelling, że brakuje jej zarówno talentu, jak i urody. Na to drugie szybko znalazła lekarstwo, już(...) "Melrose Place" - Vincentem Youngiem. Poważniejszy romans, zakończony ślubem, połączył ją z Charliem Shahnaianem. Jednak para rozwiodła się po 15 miesiącach z powodu... zdrady Tori! Spelling...

 • Tori Spelling chce mieć czwarte dziecko

  Tori Spelling wyznała, że razem z mężem myślą o kolejnym dziecku. O swoich pragnieniach opowiedziała dziennikarzowi magazynu "Access Hollywood Live".

 • "Beverly Hills, 90210": Brenda Walsh była królową dramatu

  ..."Beverly Hills, 90210" to serial z tych, które się nie starzeją z wiekiem. Oglądają go następne pokolenia, a on tak samo trafia do ich serc. To on uczynił z dnia na dzień 19-letnią Shannen idolką nastolatków na całym świecie. Dziś, specjalnie dla Was aktorka wraca wspomnieniami do roli Brendy i szalonych lat 90.

 • "Beverly Hills, 90210": Wielki jubileusz serialu!

  .... "Buffy: postrach wampirów". Z kolei Occidental College pojawiło się jako ekranowe California University. C jak córeczka tatusia Jeśli wierzyć zapewnieniom Tori Spelling, aktorka nie dostała roli po(...) sprawą ingerencji ojca bohaterka Tori straciła dziewictwo dopiero po studiach (odc. 32. sez. 7.). Spelling przyczynił się także do zwolnienia Jamiego Waltersa (Ray), gdy na postać Donny spadła krytyka...

 • Planuje kolejne dziecko

  Aktorka Tori Spelling, znana z serialu "Beverly Hills 90210", wyznała, że razem z mężem myślą o kolejnym dziecku. O swoich pragnieniach opowiedziała dziennikarzowi magazynu "Access Hollywood Live".