• Informacje na temat:

  tracey ullman

Artykuły na temat: tracey ullman
 • "Dziewczyny": Premiera finałowego sezonu już 13 lutego

  Palmera i Tracey Ullman (serial HBO Tracey Ullman’s Show) jako Ode. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Judd Apatow, Jenni Konner, Lena Dunham, Ilene S. Landress, Murray Miller i Bruce Eric...

 • "Tajemnice lasu": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun musicalu fantasy Roba Marshalla ("Chicago", "Nine - Dziewięć") "Tajemnice lasu", w którym w głównych rolach możemy oglądać m.in. Meryl Streep i Johnny'ego Deppa.

 • Spin-off lepszy od oryginału?

  ...programowi "The Tracey Ullman Show", w którym po raz pierwszy pokazywano krótkie odcinki kreskówki. Początkowo budżet przeznaczony na tę produkcję był bardzo niski, ale szybko okazało się, że zyskał on...

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Dwadzieścia lat z Simpsonami

  Serial wymyślił w 1987 roku Matt Groening, a pierwsze dwuminutowe odcinki ujrzały światło dzienne w programie "Tracey Ullman Show", gdzie były emitowane przez dwa lata. 1987 rok nie jest jednak rokiem narodzin "tych" Simpsonów, jakich znamy i oglądamy już od dwudziestu jeden sezonów. Datą prawdziwej premiery serialu jest 17 grudnia 1989 roku - kiedy to rozpoczęto emisję pierwszego sezonu...

 • Tracey Ullman u boku Michelle Pfeiffer

  Tracey Ullman ( "Drobne cwaniaczki" ) dołączyła do obsady filmu "I Could Never Be Your Woman". W produkcji, określanej jako współczesna komedia romantyczna, aktorka pojawi się u boku Michelle Pfeiffer ( "Biały oleander" ).

 • Kim Basinger, Tracey Ullman i nowoczesny Poe

  Kim Basinger ( "Próba sił" ) i Tracey Ullman ( "Drobne cwaniaczki" ) zagrają główne role w kolejnej ekranizacji słynnego opowiadania Edgara Allana Poe, "Kruk". Dotychczas najbardziej znaną filmową wersją opowiadania był film "The Raven" Rogera Cormana z 1963 roku.

 • Bafta za całokształt

  Brytyjska aktorka Tracey Ullman otrzymała w piątek w Los Angeles podczas The British Comedy Festival and Awards nagrodę Bafta za całokształt twórczości.

 • Ma nie tylko Oscara!

  Mel Brooks będzie gwiazdą uroczystości zorganizowanej przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej (Academy of Motion Picture Arts and Sciences).

 • Chris Isaak: Płyta pod choinkę

  Amerykański wokalista Chris Isaak powróci z albumem bożonarodzeniowym. Na płycie "Chris Isaak Christmas" muzyk wziął na warsztat tradycyjne utwory świąteczne. Datę premiery wyznaczono na 12 października, więc będzie sporo czasu, by fani wokalisty w Wigilię mogli znaleźć płytę pod choinką.

Zdjęcia na temat: tracey ullman
Wideo na temat: tracey ullman
 • Tajemnice lasu

  Ekranizacja broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm. "Tajemnice lasu" to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego...