• Informacje na temat:

  tracy chapman

Artykuły na temat: tracy chapman
 • Emilia od "Big Big World": Co słychać u gwiazdy jednego przeboju?

  Pod koniec 1998 roku europejskie listy podbiła piosenka "Big Big World" Emilii. Pochodząca ze Szwecji wokalistka to jeden z wielu przykładów gwiazd jednego przeboju.

 • Imany z akustycznym koncertem w Polsce

  27 kwietnia w Progresja Music Zone w Warszawie odbędzie się specjalny akustyczny koncert francuskiej wokalistki Imany znanej z przeboju "You Will Never Know".

 • Tracy Chapman w Polsce

  5 lipca w Operze Leśnej w Sopocie wystąpi amerykańska wokalistka Tracy Chapman.

 • Tracy Chapman w Polsce

  Amerykańska wokalistka Tracy Chapman wystąpi 27 czerwca w warszawskiej Sali Kongresowej. Będzie to pierwszy koncert ciemnoskórej artystki w Polsce.

 • Tracy Chapman w Polsce?

  W poniedziałek, 14 października, do sklepów trafił nowy album Tracy Chapman, amerykańskiej wokalistki i kompozytorki, zatytułowany "Let It Rain". Jest to szósta studyjna płyta w trwającej już piętnaście lat karierze artystki. W ramach promocji albumu, Chapman na początku przyszłego roku przyjedzie z serią koncertów do Polski i być może wystąpi także w Warszawie.

 • Tracy Chapman kontra były menedżer

  Tracy Chapman została podana do sądu przez byłego menedżera, Rona Stone. Uważa on, że amerykańska wokalistka, popularna w drugiej połowie lat 80., jest mu winna pieniądze zarobione dzięki sprzedaży płyty z największymi przebojami, zatytułowanej "Collection".

 • Tracy Chapman: "Nie tworzę na zamówienie"

  Amerykańska wokalistka i kompozytorka Tracy Chapman wielką popularność zdobyła w drugiej połowie lat 80., za sprawą niezwykle niskiego głosu i przebojów "Fast Car" i "Talkin' Bout A Revolution". Jej debiutancki album "Tracy Chapman" (1988), w USA znalazł ponad 4 miliony nabywców! Na początku października trafiła do sklepów szósta duża płyta w jej dorobku, zatytułowana "Let It Rain". Jak zwykle

 • Tracy Chapman wystąpi w Warszawie

  Pierwszy koncert w Polsce amerykańskiej wokalistki Tracy Chapman odbędzie się we wtorek, 27 czerwca, w warszawskiej Sali Kongresowej. Czarnoskóra piosenkarka i gitarzystka będzie promowała swój wydany w 2005 roku album "Where You Live".

Wideo na temat: tracy chapman
 • Merida Waleczna

  Od zarania dziejów w dzikich i górzystych regionach Szkocji historie epickich bitew oraz mistyczne legendy przekazywane są z pokolenia na pokolenie. W nowym filmie studia Disney/Pixar odważna Merida stawia czoło tradycji, przeznaczeniu i okrutnym bestiom, a nowa opowieść dołącza do ludowych przekazów. Merida jest doskonałą łuczniczką a zarazem porywczą córką króla Fergusa i królowej Elinor. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, Merida postępuje wbrew prastarym zwyczajom, którym hołdują...

 • Cop Out. Fujary na tropie

  Funkcjonariusze Jimmy Monroe i Paul Hodges trzymają na muszce uzbrojonego mordercę. Mają strzelać na trzy. Ale zaraz, czy to oznacza 1...2...i strzał, czy też 1.2.3.i strzał? Ciosy powalają boleśnie, ale śmiech powala jeszcze mocniej (a może na odwrót?), gdy gwiazda kina akcji Bruce Willis i doskonały komik Tracy Morgan łączą siły jako para kłótliwych, ale osłaniających swoje tyły gliniarzy z Brooklynu. Kevin Smith (Clerks-Sprzedawcy, W pogoni za Amy) wyreżyserował pełen akcji i komicznych...

 • Wypisz, wymaluj... miłość

  Juliette Binoche i Clive Owen w miłosnym pojedynku na słowa i obrazy. Jack i Dina pracują w jednej szkole. Z pozoru wszystko ich dzieli. On jest wyluzowanym nauczycielem angielskiego i lekkoduchem, ona zamkniętą w sobie malarką. On zachwyca się możliwościami słów, dla niej największe znaczenie ma pobudzająca siła obrazu. Obojgu brakuje jednak szczęścia i spełnienia zawodowego. Dina przestała malować, zaś Jack od lat nie może wydać książki. Pewnego dnia Jack rzuca Dinie wyzwanie. Muszą...