• Informacje na temat:

  trasy spice

Artykuły na temat: trasy spice
 • The Spice Girls nie mogą się porozumieć

  Wielkie tourne Spice Girls zakończy się przed czasem. Przedstawiciel prasowy zespołu wydał oficjalne oświadczenie, informując, że trasa koncertowa zakończy się w Kanadzie 24 lutego.

 • David Byron z Uriah Heep: Więcej niż wokalista

  30 lat temu, 28 lutego 1985 roku znaleziono ciało Davida Byrona, byłego wokalisty hardrockowej grupy Uriah Heep, z którą odnosił wielkie sukcesy w latach 70. Śmierci Brytyjczyka, pokonanego przez alkoholizm, niemal nie odnotowała ówczesna prasa.

 • "Dr House": Hugh Laurie napisze scenariusz według Agathy Christie

  ...głównego bohatera powieści Agathy Christie. W filmie zespołu Spice Girls "Spice World", aktor parodiował słynnego detektywa Herculesa Poirot. Laurie jest z zamiłowania muzykiem - gra na pianinie(...) Spencer. Premiera solowego bluesowego albumu aktora "Let Them Talk" miała miejsce w maju 2011 roku. Druga płyta, zatytułowana "Didn't It Rain", ukazała się dwa lata później. W ramach trasy...

 • Spice Girls po Madonnie

  Zespół Spice Girls rozpoczął już próby do swojego powrotnego światowego tournee, wspólnie z wieloletnim choreografem "królowej popu" Madonny.

 • Lidia Stanisławska: Życie ją przerosło, chciała ze sobą skończyć, skacząc z mostu

  .... I słowa dotrzymuje. Mój "łysy anioł" jeździ ze mną w trasy i kupuje mi kwiaty bez okazji. To mężczyzna z gatunku, którego już nie ma. Szkoda, że dziś tak rzadko panią oglądamy. - Do audycji(...) artystach, wydaję książki, gram u Krystyny Jandy. Pod szyldem Old Spice Girls razem z Emilią Krakowską i Barbarą Wrzesińską występujemy w kabarecie.. Wykorzystujemy teksty znakomitych twórców, jak...

 • Drogocenne Spice Girls

  Zreformowany girlsband Spice Girls zamówił jedną z najdroższych okładek płyt w historii muzyki.

 • Kolejna gwiazda wyprzedaje garderobę

  Wśród przedmiotów oferowanych na aukcji znajdzie się m.in. płaszcz w cętki, który Spicetka miała na sobie w teledysku "Stop". Pod młotek pójdzie też pięć kostiumów Roberto Cavalliego z ostatniej trasy Spice Girls. Zyski z aukcji, która trwa do 26 października, zasilą konto organizacji Clic Sargent, która wspiera dzieci chore na raka. Piosenkarka postanowiła także pozbyć się kombinezonu, który...

 • Spice Girls z bielizną

  Grupa Spice Girls postanowiła nie sprzedawać w tym roku swojej płyty z największymi hitami w amerykańskich sklepach płytowych.

 • Koniec Spice Girls!

  Reaktywowany brytyjski girlsband Spice Girls skraca swoje światowe tournee z "powodów rodzinnych i osobistych".

 • Dion przywita Spice Girls

  Jedna z najlepiej sprzedawanych wokalistek wszech czasów, Celine Dion, zamierza zorganizować imprezę powitalną zespołowi Spice Girls, w jej rodzinnej Kanadzie.