• Informacje na temat:

  trend opanował

Artykuły na temat: trend opanował
 • Nowak i Małecki pokłócili się o "pedałów"

  Aktor i syn Anny Seniuk w rozmowie z "Rzeczpospolitą" zażartował z trendu, który panuje wśród części twórców teatralnych - by ukryć swoją niekompetencję chowają się oni za całą świtą niezwiązanych(...) Nowaka (znany z tego, że jadł psa), że w swoim felietonie nie pozostawił suchej nitki na aktorze. Przy okazji dopuścił się nadinterpretacji, pisząc, że Małecki uważa, iż "współczesny teatr opanowały...

 • Jak obciach zamienił się w trend

  To, co wielu postrzegało kiedyś jako kicz i obciach, nie tylko podbija dziś listy przebojów, ale staje się jazdą obowiązkową dla muzycznych snobów. Ludziom znudziły się wystylizowane gwiazdki śpiewające dla wszystkich i dla nikogo.

 • Poplotkuj popołudniami

  W ekskluzywnym świecie bogactwa, rywalizacji oraz ciągłych zmian z pewnością nie wszystkim łatwo jest się odnaleźć. Jest jednak osoba, która doskonale odnajduje się w tym warunkach - to Plotkara! Tytułowa bohaterka zawsze jest na bieżąco. To ona wiedzie prym w wyznaczaniu nowych trendów. Do perfekcji opanowała trudną sztukę pozyskiwania informacji z życia prywatnego swoich znajomych. Z niezwykłą...

 • Ta okropna nowoczesność. Wywiad z Anitą Lipnicką

  Anita Lipnicka nie lubi rozmawiać o Varius Manx, za to bardzo chętnie wychwala młodych polskich artystów. Stara się trzymać z dala od nowoczesności - wciąż nie opanowała sztuki dodawania załączników do maili - a zwłaszcza z dala muzyki elektronicznej. Swoją nową płytą uprzedziła... Adele.

 • Pociągająca groza

  W rodzimej "serialomatografii" jest niewiele pozycji godnych polecenia. Jak widać królują u nas komedie i obyczajowe tasiemnice niż straszaki w odcinkach. Swego czasu próbę złamania tego trendu podjął...

 • "Jesteśmy po drugiej stronie barykady"

  Steve Howe, znakomity gitarzysta i filar brytyjskiej formacji Yes, zachowuje się jak na prawdziwego angielskiego dżentelmena przystało. Jest uprzejmy, opanowany i zdystansowany... dopóki ktoś nie zechce drążyć tematu zniknięcia ze składu wokalisty Jona Andersona. Jarek Szubrycht przetrwał jednak wybuch gniewu rockmana, by dowiedzieć się, że komercja to pułapka, barykada ma dwie strony, a Yes to nie zespół, ale koncept (z księgowym w składzie).

 • Najlepszy współczesny serial?

  ...się trendom i gustom widza, wysłużona produkcja stopniowo straciła swoją barwność (choć emitowana jest po dziś dzień). Miejsce lidera przejął "South Park", prezentując światu nowy styl komedii - ostry...

 • Sylvester Stallone w Bollywood

  Kylie Minogue, Will Smith i Sylvester Stallone otwierają listę gwiazd, które w czasach kryzysu postanowiły poszukać pracy w największej kinematografii świata - w Indiach.

 • Nowy film Borysa Lankosza

  Już w najbliższy poniedziałek, 6 września, na łódzkim Księżym Młynie odbędą się zdjęcia do najnowszej produkcji filmowej w reżyserii Borysa Lankosza. Tym razem reżyser, znany z mistrzowskiego czerpania z kina gatunkowego sięga po konwencję filmu noir.

 • "Obywatel": Bohosiewicz i Stuhr biorą ślub

  25 maja 1982 roku, w budynku USC trwają nerwowe przygotowania do ceremonii ślubnej. Jan Bratek (Maciej Stuhr) i Renata Zgółka(Sonia Bohosiewicz) stoją przed urzędniczką USC.