• Informacje na temat:

  trend widoczny

Artykuły na temat: trend widoczny
 • Zimowe kurtki gwiazd: to one wyznaczają trendy!

  Zima nadeszła wielkimi krokami, a w sklepach online znajdziesz różne wariacje kurtek zimowych. Czym sugerować się przy ich wyborze? Jak rozważnie dobierać trendy, by Twój strój był nie tylko modny, ale i użyteczny? Na jakie trendy zimowe stawiają polskie gwiazdy? Dowiedz się, jakie są najmodniejsze kurtki w sezonie zimowym 2019!

 • Mark Ronson i inni na Orange Warsaw Festival

  Mark Ronson z DJ-skim setem, Birth of Joy, Hey oraz Katarzyna Nosowska w wersji solo dołączają do line-upu warszawskiego festiwalu.

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  Wiele gwiazd, zarówno tych polskich jak i zagranicznych, w 2015 roku powitało na świecie swoje potomstwo. Czasami wszystko odbywało się w wielkiej tajemnicy, ale także nierzadko niemalże w błysku fleszy i reflektorów. Niektórych narodziny dziecka bardzo zmieniły, a inni pozostali sobą. Jeżeli chodzi o wybór imion dla pociech, można zaobserwować pewien trend - celebryci chętnie wracają do korzeni...

 • "Jack Strong": Hollywoodzki trend

  Zakończono prace nad muzyką do thrillera szpiegowskiego w reżyserii Władysława Pasikowskiego pt.: "Jack Strong". Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezwykle utalentowany kompozytor Jan Duszyński. Niesamowite brzmienie film będzie zawdzięczał Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, która wykonała muzykę Duszyńskiego.

 • Wygórowane żądania Brodki

  ...w propozycjach występów i wie, że organizatorzy festiwali są gotowi na wiele, by ściągnąć ją do siebie. Za udział w majowym koncercie "Top Trendy" Brodka zażyczyła sobie podobno aż 50 tysięcy złotych...

 • "Jak hartowała się stal"

  , tworzenie bez kompleksów, wieloznaczność, nieoglądanie się na trendy - to główne przemyślenia Demona związane nie tylko z płytą "Absolutus". Z wywiadu możecie się także dowiedzieć co Demon sądzi

 • Janiak tłumaczy się z "damskich" butów

  Olivier Janiak lubi nosić na sobie fanaberie projektantów. Przykład widoczny był na premierze jednego z filmów, gdzie prezenter pojawił się w "damskich", wysokich kozaczkach. Czy trafi do rubryki, w której jego żona krytykuje innych znanych celebrytów?

 • "Przykazanie muzyki rockowej: nie oszukiwać!"

  Wydana w listopadzie 2010 roku płyta "Muzycy to wojownicy" była dla Wojciecha Waglewskiego i jego Voo Voo powrotem do muzycznych korzeni garażowego rocka. Z okazji premiery tego albumu Artur Wróblewski rozmawiał z Wojciechem Waglewskim także o najnowszych trendach w muzyce światowej, o kondycji polskiej piosenki i najciekawszych płytach 2010 roku.

 • Ola Szwed została mamą!

  Podczas gdy jedne celebrytki ochoczo mówią o swojej ciąży, inne, mimo widocznych krągłości, konsekwentnie milczą. "Trend" ten wylansowała Małgorzata Kożuchowska, a w ślad za nią poszła m.in. Aleksandra Szwed. Aktorka kilka miesięcy temu zrezygnowała z publicznych wyjść, a kiedy w końcu pojawiła się na jednej z imprez, wzbudziła niemałe zainteresowanie, a tym samym falę spekulacji. Ola Szwed...

 • Naga Grycan? "Nie mówię nie"

  Wskaźniki oglądalności jasno pokazują, że Marta Grycan przegrywa z kretesem walkę o telewidzów z Magdą Gessler. 39-letnia cukierniczka ma jednak pewną przewagę nad swoją konkurentką.