• Informacje na temat:

  trendy paznokcie

Artykuły na temat: trendy paznokcie
 • Manicure hybrydowy – 5 karnawałowych trendów

  Nawet najpiękniejsza karnawałowa kreacja potrzebuje odpowiedniego wykończenia. Zadbaj o piękno swoich dłoni i postaw na imprezowe paznokcie! A skoro o nich mowa, to jest tylko jeden wybór - paznokcie hybrydowe.

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Debiutowała jako 19-latka. Minęły trzy lata...

  W 2008 roku ukazał się debiutancki album Izy Lach - "Już czas" . Teraz Iza ma 22 lata, mieszka w Łodzi, pisze, komponuje, śpiewa piosenki i kończy pracę nad swoim drugim albumem.

 • "W komponowaniu czuję się silniejszy"

  Muzyczne wyprawy Rahima od zawsze stanowiły ciekawą alternatywę w polskim bitmejkingu i nie sposób się z tym nie zgodzić. O ile jednak jego produkcje dosyć skutecznie wymykają się szufladkom, o tyle już sam artysta ma z tym dosyć duże problemy. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Ludzie widzą w Rahimie przede wszystkim rapera i w momencie, gdy nie podoba im się jego rap, z góry skreślają muzykę, która wychodzi spod jego rąk. Czy słusznie? Koniecznie sprawdźcie "DynamoL" - produkcję sygnowaną...

Wideo na temat: trendy paznokcie
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • 17 Again

  Rocznik '89, Mike O'Donnell (Zac Efron) jest gwiazdą szkolnej drużyny koszykówki, mającą przed sobą świetlaną przyszłość i uniwersyteckie stypendium sportowe w kieszeni. Niestety, Mike postanawia zaprzepaścić swoją szansę, poślubiając Scarlett - dziewczynę, która spodziewa się jego dziecka. Prawie 20 lat później najlepsze lata życia Mike (Matthew Perry) ma już dawno za sobą. Jego małżeństwo ze Scarlett (Leslie Mann) rozpadło się, w pracy znów ominął go awans, jego nastoletnie dzieci mają go...