• Informacje na temat:

  trendy uliczne

Artykuły na temat: trendy uliczne
 • Co kręci Joannę Koroniewską?

  Joanna Koroniewska do tej pory chętniej spędzała czas w domu z dzieckiem niż na imprezach. Czy debiut w roli modelki zamieni ja w stałą bywalczynię pokazów mody?

 • "Zdziczeliśmy jako ludzie"

  Włodi, jeden z filarów Molesty, postanowił zapuścić się w zupełnie nowe obszary muzyczne i tekstowe. Na wydanym jesienią 2003 roku albumie "...Jak nowonarodzonym", nie zabrakło mocnego, ulicznego rapu, opowieści o blokersach, paleniu "towaru" i walce o przetrwanie kolejnego dnia. Nawet tam, gdzie nie ma mowy o blokowiskach, w rymach pojawiają się uliczne, dosadne metafory. To już nie opowieść

 • Hiphopowe Fordy

  Przedstawiciel firmy Ford Motor Company podał do publicznej wiadomości, iż jego firma zamierza wprowadzić do niektórych nowych modeli samochodów elementy stylu hiphopowego.

 • "Szalone pomysły"

  Albumem "Survivor" z 2001 roku Beyonce Knowles, Kelly Rowland i Michelle Williams, znane lepiej jako Destiny's Child, podbiły listy przebojów na całym świecie. Płyta rozeszła się w blisko dziesięciomilionowym nakładzie, a trio stało się jednym z najpopularniejszych wykonawców na globie. Jednak po tym nieprawdopodobnym sukcesie dziewczyny postanowiły odpocząć od siebie i nagrywać na własną rękę. Największy sukces odniosła Beyonce, która przyćmiła solowym albumem dokonania koleżanek, a nawet...

 • Crystal Castles na Open'er Festival

  Swoją ostatnią płytę nagrywali w Warszawie i Berlinie. Teraz powrócą do Polski, aby zagrać tak bardzo oczekiwany koncert na gdyńskim Open'er Festival (3-6 lipca)!

 • Jan A.P. Kaczmarek: Koncert w Łodzi

  Koncert muzyki filmowej Jana A.P. Kaczmarka ( "Marzyciel" ), laureata tegorocznego Oscara, zainaugurował w sobotę, 27 sierpnia, w Łodzi czwarty Festiwal Dialogu Czterech Kultur. To pierwszy w Polsce koncert muzyki kompozytora po otrzymaniu przez niego nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • Co kręci Joannę Koroniewską?

  Joanna Koroniewska do tej pory chętniej spędzała czas w domu z dzieckiem niż na imprezach. Czy debiut w roli modelki zamieni ja w stałą bywalczynię pokazów mody?

 • 10 asów polskiego rapu na rok 2013

  Polski hip hop atakuje dziś z taką mocą, jakiej nie widzieliśmy od lat. Premiera za premierą, okupowanie listy OLiS (w samym 2012 roku kilkanaście złotych płyt, w tym już pięć) i rosnące zainteresowanie medialne.

 • OFF Festival: Raper gej? W Polsce to nie jest możliwe

  Ostatniego dnia OFF Festival 2013 (niedziela, 4 sierpnia) widzowie mieli możliwość doświadczenia niezwykłej różnorodności hip hopu. W kilka godzin po chuligańskich rymowankach warszawskiej Molesty, w Katowicach wystąpił reprezentujący scenę queer-rapową pochodzący z Nowego Jorku Mykki Blanco.

 • Mick Jagger: Nieposkromiony symbol epoki

  Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać obszerny fragment obfitującej w pikantne szczegóły biografii Micka Jaggera, legendarnego wokalisty The Rolling Stones!

Wideo na temat: trendy uliczne
 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Fighting

  Sean Arthur /Channing Tatum/ zarabia na życie handlując podrobionym towarem w Nowym Jorku. Spotka na swojej drodze weterana walk ulicznych, Harveya Boardena /Terrence Howard/. Sean zaczyna uczestniczyć w tajnych walkach ulicznych; często jego przeciwnikami są osoby z kryminalną przeszłością.

 • 17 Again

  Rocznik '89, Mike O'Donnell (Zac Efron) jest gwiazdą szkolnej drużyny koszykówki, mającą przed sobą świetlaną przyszłość i uniwersyteckie stypendium sportowe w kieszeni. Niestety, Mike postanawia zaprzepaścić swoją szansę, poślubiając Scarlett - dziewczynę, która spodziewa się jego dziecka. Prawie 20 lat później najlepsze lata życia Mike (Matthew Perry) ma już dawno za sobą. Jego małżeństwo ze Scarlett (Leslie Mann) rozpadło się, w pracy znów ominął go awans, jego nastoletnie dzieci mają go...