• Informacje na temat:

  trendy wracają

Artykuły na temat: trendy wracają
 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  Wiele gwiazd, zarówno tych polskich jak i zagranicznych, w 2015 roku powitało na świecie swoje potomstwo. Czasami wszystko odbywało się w wielkiej tajemnicy, ale także nierzadko niemalże w błysku fleszy i reflektorów. Niektórych narodziny dziecka bardzo zmieniły, a inni pozostali sobą. Jeżeli chodzi o wybór imion dla pociech, można zaobserwować pewien trend - celebryci chętnie wracają do korzeni...

 • Reżyser Mariusz Treliński ("Egoiści", "Łagodna", "Pożegnanie jesieni") zadebiutuje w poniedziałek, 26 stycznia, w Metropolitan Opera (Met) inscenizacją dyptyku "Jolanta/Zamek Sinobrodego", silnie inspirowaną filmami z gatunku noir z lat 40. Przed nim żaden polski reżyser nie wystawiał nigdy na tej nowojorskiej scenie.

 • W szortach na salonach?!

  Szorty są trendy! Wie o tym dobrze Izabela Janachowska , tancerka znana z "TzG". Oparła na nich stylizację, w której pokazała się na imprezie, organizowanej przez pismo "Maxim". Udana zabawa modą czy niekoniecznie?

 • CETI: Powrót do korzeni

  Poznaliśmy okładkę przygotowywanej płyty metalowej grupy CETI "Ghost Of The Universe - Behind The Black Curtain". Wokalista Grzegorz Kupczyk opowiedział także o brzmieniu nowego materiału.

 • Na wybiegach moda na... starość?

  ...nowemu trendowi - będą miały przed sobą trwające długie lata kariery. Póki co na wybiegi wracają modelki dojrzałe, wśród nich siwowłosa McMenamy. Pytanie, czy na stałe?

 • Filmowa Litwa na Tofifest

  Tajemnicze i eksperymentalne - takie jest kino Litwy, które stanie się bohaterem specjalnej panoramy przygotowanej na Tofifest wspólnie z Vilnius Film Festival Kino Pavarsaris. Pasmo Nowego Kina Litewskiego zaprezentowane zostanie w najbardziej progresywnej sekcji toruńskiego festiwalu Forward!, aby podkreślić wyjątkowość, tej wciąż mało znanej w Europie kinematografii.

 • Lewandowska coraz częściej pokazuje się w ukochanych przez siebie sukienkach o nieco mniej zobowiązującym kroju. Na podstawie jej kreacji zaobserwować można, że do łask powracają boho, groszki i guziki(...) nogi gwiazdy coraz częściej, zamiast balerinek i sandałów, zakładają różne wersje kowbojek, a także kozaków. Jeansowe szroty to jednak nie wszystko. Do łask wracają również szorty dresowe. Warunkiem...

 • Bjork: Debiut, który nie był debiutem

  Islandzka artystka Bjork od lat pozostaje synonimem muzycznego ekscentryzmu i niepisanym symbolem swej ojczyzny. Tak, jak na terenach Islandii sąsiadują ze sobą lodowce i wulkany, tak w dyskografii Bjork stoją obok siebie... dwie debiutanckie płyty.

 • Łapicki doszedł do formy po wypadku

  Jeden z ciepłych sierpniowych dni. Andrzej Łapicki (86 l.) i jego żona Kamila (26 l.) wychodzą na spacer ulicami Warszawy. Spokojnym krokiem, pogrążeni w rozmowie, docierają do kawiarni, gdzie robią sobie dłuższą przerwę. Po wyjściu z lokalu bez pośpiechu wracają do domu. Pod rękę, uśmiechnięci. Wygląda na to, że aktor doszedł już do formy po niedawnym groźnym wypadku. Z nogą już wszystko jest...

 • "Świat malowany krwią"

  Chodź, pomaluj mój świat... Kojarzycie ten polski szlagier? Slayer też maluje, dźwiękiem i krwią. Ich najnowszy album, wydany na początku listopada 2009 roku "World Painted Blood" to krwawy kawałek klasycznego thrash metalu, który już pochłaniają maniacy na całym świecie.

Wideo na temat: trendy wracają
 • Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł

  Ukochane przez wszystkie dziewczynki wróżki wracają do kin w 3D! Oto magiczna podróż Dzwoneczka i jej przyjaciół do zakazanego, pełnego tajemnic Zimowego Lasu. Ciekawość przygód doprowadzi wróżkę do niezwykłego odkrycia i ujawnienia tajemnicy, która na zawsze zmieni życie Dzwoneczka i zjednoczy w Przystani Elfów wróżki ciepłych i zimnych pór roku

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

Dyskusje na temat: trendy wracają
 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  plucie i głaskanie w jednym przestaje być trendy

 • Re: Boscy wracają z wakacji!

  Serial ten jest w pewnej części lokowaniem produktu, przedłuża poprzedzające go bloki reklamowe. Momentami to nachalne lokowanie produktu jest już nie do wytrzymania. A poza tym promuje w świadomy sposób pewne nowoczesne trendy społeczne. Gra aktorów jest jednak dobra, fabuła przyciągająca uwagę widza.

 • Re: To już pewne! Nasi ulubieńcy wracają...

  Tak, Rodzinka to skandal, serial demoralizujący, jest jakby po to, by pokazywać idiotycznych rodziców i jakieś durnowate bachory, zarozumiałe, bo niby trendy, z powodu? Ano właśnie! Bez powodu.