• Informacje na temat:

  trener andrzej

Artykuły na temat: trener andrzej
 • "Barwy szczęścia": Sabina i Andrzej zaczną wszystko od nowa!

  Wkrótce Sabina (Barbara Kurzaj) rzuci Tomka (Tomasz Błasiak) i zrezygnuje z pracy w klubie, żeby ratować swe małżeństwo... Czy Andrzej (Bartłomiej Nowosielski) wybaczy jej zdradę?

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • Andrzej Niemczyk: Życie to impreza, z której nikt nie wychodzi żywy

  ..."Nie ułatwię ci życia, będę żył, tak jak ja chcę. A czy umrę wcześniej, czy później, to już twoja sprawa, ale pamiętaj, że łatwo się nie dam. Mam cię w d...e. Idź sobie precz!" - mówił w myślach do raka. Andrzej Niemczyk walczył dzielnie, ale przegrał. Legendarny trener polskich siatkarek i jedna z najbarwniejszych postaci naszego sportu zmarł na nowotwór płuc 2 czerwca 2016 roku.

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • Adam Nawałka - jaki jest prywatnie? Nieco więcej na temat trenera kadry zdradza jego żona!

  Adam (58 l.) i Katarzyna (57 l.) Nawałkowie szczęśliwym małżeństwem są już od 33 lat. Jak wyglądają ich relacje? Znakomicie! Opowiedziała o nich żona trenera reprezentacji Polski.

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • ​"Barwy szczęścia": Sabina i Andrzej wezmą rozwód?

  Tomala (Bartłomiej Nowosielski) zażąda od Sabiny (Barbara Kurzaj), by - jeśli ma zamiar się z nim rozwieść - powiedziała mu o tym prosto w twarz. A ona w końcu zda sobie sprawę z tego, że nie może sobie pozwolić na romans z przystojnym trenerem, bo straci rodzinę!

 • "Celebrity Splash": Ekstremalne skoki półfinalistów

  W sobotę o godz. 20 w Polsacie wszystkich widzów spragnionych mocnych wrażeń w "Celebrity Splash!" czeka emocjonujący półfinał.

 • "Przyjaciółki": Adam Adamonis lubi styl Andrzeja

  ...praktykowanie - poprzez techniki koncentracji i relaksacji - umiejętności prowadzenia dialogu w sytuacjach podwyższonego stresu. Zadaniem trenera jest wspieranie, inspirowanie i motywowanie innych(...), uczy pokory oraz uwagi, słuchania. Czy to, że jesteś trenerem personalnym, ma wpływ na Twoje aktorstwo? - Czuję większą odwagę, rozwijam uwielbianą przeze mnie improwizację. Dobrym treningiem jest...

 • Zbyt abstrakcyjny Szymon Majewski

  Jedną z gwiazd polskiego festiwalu YouTube'a, który 6 grudnia odbędzie się na warszawskim Torwarze, będzie Szymon Majewski. Popularny showman wyznaje, że raczej nie wiąże swojej przyszłości z internetem. "Jestem zbyt abstrakcyjny dla internautów" - stwierdza.

Wideo na temat: trener andrzej
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1786.

  Andrzej przez swoją nadwagę ledwo nadąża za ruchliwą Mają, a Sabina nie szczędzi mu złośliwych uwag. Chcąc zadowolić żonę Tomala odwiedza Centrum Nowego Ciała i prosi Tomka, żeby został jego trenerem personalnym. Ku przerażeniu Sabiny jej mąż robi z siebie pośmiewisko w klubie. Aneta i Marek szukają Krystyny, która nie daje znaku życia od czasu wczorajszej randki umówionej za pomocą "Swatera

 • Trener bardzo osobisty

  Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją...

 • Wałęsa. Człowiek z nadziei

  Jak stało się możliwym, by jeden człowiek potrafił tak bardzo zmienić współczesny świat? W filmie o Lechu Wałęsie pytanie to stawia Andrzej Wajda. Wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy reżyser próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności robotnika w charyzmatycznego przywódcę. Kontrowersyjny, niepozbawiony słabości wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności, co dało energię dla przemian przerastających ówczesną...

Dyskusje na temat: trener andrzej
 • Re: "Aż po sufit!": Kolejna klapa z Pazurą w roli głównej?

  Cezary Cezary Wirus (1996) Słodko gorzki (1996), jako trener Engelchen (1996), jako Michael Dzieci i ryby (1996) Wielki tydzień (1995), jako Piotrowski Tato (1995), jako Cezary Nic śmiesznego (1995, reż(...), reż. Andrzej Wajda) Pamiętnik znaleziony w garbie (1992, reż. Jan Kidawa-Błoński) Kawalerskie życie na obczyźnie (1992) Enak (1992) Czarne słońca (1992) Rozmowy kontrolowane (1991) NIE CHCECIE TO NIE

 • Re: Olaf Lubaszenko, czyli ksiądz Andrzej Bł...

  A potem się dziwić,że młode chłopaki biorą sterydy,a dziewczęta na sile odchuchają się i popadają w anoreksję albo bulimie.