• Informacje na temat:

  trener krzysztof

Artykuły na temat: trener krzysztof
 • "Przyjaciółki": Krzysztof Wieszczek znalazł sobie idealnego trenera!

  Krzysztof Wieszczek, czyli Robert z „Przyjaciółek”, bardzo lubi sport, ale ma z nim pewien problem... - Trzeba trenować, a trenowanie jest męczące – mówi aktor i dodaje, że bywają takie dni, kiedy zamiast iść na siłownię czy na jogging, woli spędzać czas w łóżku przed telewizorem.

 • Ola Szwed: Formę zawdzięczam dwóm mężczyznom

  Trzy miesiące po porodzie Ola Szwed zachwyca idealną figurą. Twierdzi, że dobrą formę zawdzięcza obdarzonemu dobrym apetytem synowi i partnerowi, który pomaga jej w treningach.

 • Krzysztof Kowalewski: Wielkie marzenie aktora

  Krzysztof Kowalewski (79 l.) żałuje dziś pewnych błędów młodości.

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • "M jak miłość": Spełniam marzenia - rozmowa z Krzysztofem Kwiatkowskim

  ...trenować. Obecnie szlifuję kickboxing i muay thai pod okiem trenera Krzysztofa Lipowskiego w warszawskim klubie Palestra. Czasami odwiedzam też trenera Roberta Jocza w Warszawskim Centrum Atletyki, gdzie(...) reżyseruje Krzysztof Jasiński. Premiera pierwszego "Żołnierz królowej Madagaskaru" odbędzie się w październiku w Teatrze Polskim w Warszawie To będzie uwspółcześniona wersja przedwojennego wodewilu. Drugi...

 • Ada Fijał: "TzG", "Barwy szczęścia" i "Peszyn for Feszyn"

  Rozmawiamy tuż po tym, jak odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Zapytaliśmy, jakie ma plany na przyszłość i co to jest "Peszyn for Feszyn".

 • Krzysztof Stanowski ujawnia treść rozmowy z Kurskim! "No to jest, k***a, dramat"

  Niedawno gruchnęła wieść, że Jacek Kurski (50 l.) został zwolniony z TVP. Okazało się, że to tylko częściowo prawda. Do połowy października ma nadal piastować stanowisko szefa stacji. Całą sytuację postanowił skomentować dziennikarz sportowy, Krzysztof Stanowski. Ujawnił kulisy rozmowy telefonicznej z Kurskim.

 • "The Voice of Poland": Margaret mówi, że nie jest gotowa

  Margaret zaprzecza medialnym doniesieniom, że zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurorskim w nowej edycji "The Voice of Poland". Piosenkarka dostała wprawdzie taką propozycję, jednak odrzuciła ją, gdyż nie czuje się jeszcze kompetentna oceniać innych. "Jestem tu od niedawna, nie dałabym rady" - przyznaje 23-letnia wokalistka.

 • Krzysztof ulegnie urokowi pięknej pani awokat?

  Atmosfera wokół rozwodu Kornatowskich zagęszcza się. Agnieszce i Krzysztofowi coraz trudniej się dogadać, zwłaszcza, że mają obok siebie bezkompromisowych sekundantów. Agnieszka - Marka, a Krzysztof - swoją adwokatkę - Alex Nejman. Ci ostatni coraz lepiej się dogadują. Wychodzą wspólnie na wieczornego drinka, a w drodze powrotnej Alex zaprasza Krzyśka do siebie na kawę. I zapowiada się na to, że...

 • "TzG": Ewa Kasprzyk trenuje z Janem Klimentem

  Gwiazdy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rozpoczęły treningi. Zobaczcie, jak na ponad 2 tygodnie przed startem show prezentuje się aktorka Ewa Kasprzyk i jej taneczny partner Jan Kliment.

Wideo na temat: trener krzysztof
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2754-2757.

  Prokurator nie wierzy Smolnemu, gdy ten mówi mu o propozycji łapówkarskiej Czerwińskiego. Krzysztof już wie – urzędnik jest w zmowie z biznesmenem. Tymczasem Przemek na policji przegląda zdjęcia(...) zwolnił tempo. W klubie zjawia się niewidoma dziewczyna – chce podjąć treningi. Olaf rozpoznaje w niej byłą mistrzynię Polski w gimnastyce artystycznej! Zgadza się zostać jej trenerem! Wojtek jest