• Informacje na temat:

  trener majdana

Artykuły na temat: trener majdana
 • Małgorzata Rozenek i Radek Majdan: Ślub musi poczekać. Poszło o pieniądze!

  Gdy pod koniec ubiegłego roku gruchnęła wieść o zaręczynach Małgorzaty Rozenek (36 l.) i Radosława Majdana (42 l.), wszyscy spodziewali się równie elektryzującej i szybkiej informacji o dacie ślubu. Jednak od tamtej pory zakochani milczą jak zaklęci.

 • Doda i Radek: Związek na odległość

  Dorota "Doda" Rabczewska i jej mąż Radek Majdan planują wyjazd do Meksyku i zamierzają spędzić go rozmawiając nad przyszłością swojego związku - donosi jak zwykle świetnie poinformowane "Życie na gorąco".

 • Tak Małgorzata Rozenek-Majdan kibicowała Radziowi! Co za emocje!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek nieznany) zawsze mocno kibicuje swojemu mężowi, Radosławowi Majdanowi (46 l.), cokolwiek by nie robił. Taka żona to prawdziwy skarb i widać, że jej emocje są szczere względem Radka. Tym razem mocno trzymała za niego kciuki podczas charytatywnego meczy gwiazd TVN i WOŚP. Były piłkarz wystąpił tam w roli trenera drużyny TVN-u, a Gonia głośno zagrzewała go z trybun...

 • Doda wraca, Radka nie ma

  W środę, 8 listopada, Dorota "Doda" Rabczewska (22 lata) wróciła z amerykańskiego tournee z zespołem Virgin. Na lotnisku niecierpliwie czekali na nią rodzice i przyjaciele. Nie było wśród nich Radka Majdana, męża piosenkarki.

 • Małgorzata Rozenek i Radek Majdan chcą stworzyć własną markę!

  Specjaliści od marketingu i reklamy okrzyknęli już Małgorzatę Rozenek (36 l.) i Radka Majdana (42 l.) "polskimi Beckhamami"! Para nie ukrywa, że bardzo pasuje im to określenie.

 • Liber królem strzelców

  W ostatnią sobotę (10 stycznia) w Słupsku odbyła się trzecia edycja największej w kraju imprezy piłkarsko-sportowej Amber Cup 2009. Na boisku pojawiły się też reprezentacje artystów.

 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan i Karolina Ferenstein-Kraśko: Wojna trwa!

  ..., natomiast Radosław Majdan był trenerem jego drużyny. Do szczerej rozmowy w szatni jednak nie doszło. Podczas gdy panowie rywalizowali na murawie, na trybunach odbywała się istna rewia mody, a do tego...

 • Najlepsze Mucha i Urbańska

  To musi być finał! Anna Mucha i Natasza Urbańska zdobyły w niedzielę, 20 września, po cztery dziesiątki od jurorów programu "Taniec z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadła para Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki.

 • Majdan skończył 40 lat!

  Radek Majdan - były bramkarz i mąż Dody, obecnie trener, w latach 2006-2009 radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej, komentator sportowy, model - 10 maja świętował swoje czterdzieste urodziny.

 • Jacek Rozenek: Warto mieć dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o... całowaniu!

Wideo na temat: trener majdana
 • Trener bardzo osobisty

  Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją...

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.