• Informacje na temat:

  trent reznor plotki

Artykuły na temat: trent reznor plotki
 • Nine Inch Nails: Obsikane buty

  Trent Reznor, frontman amerykańskiej grupy Nine Inch Nails, ujawnił skład, który będzie mu towarzyszył podczas trasy promującej nową płytę "With Teeth". Najwięcej plotek dotyczyło tego, kto obejmie funkcję gitarzysty.

 • Fred Durst, frontman i wokalista amerykańskiej formacji Limp Bizkit, stanowczo zdementował pojawiające się od jakiegoś czasu pogłoski, iż miał romans z Courtney Love, wdową po Kurcie Cobainie.

 • Koncert Nine Inch Nails w Katowicach - relacja

  Niezwykła, udzielająca się energia, muzyka przeszywająca ciało dreszczem, niezapomniany spektakl świateł i obrazów. 10 czerwca 2014 roku w katowickim Spodku odbył się bardzo wyczekiwany przez fanów koncert legendarnego, amerykańskiego zespołu Nine Inch Nails, przedostatni na europejskiej trasie koncertowej promującej najnowszą płytę "Hesitation Marks".

 • Płyty 2013: Na nich czekamy

  Debiutanci w tym roku będą mieć utrudnione zadanie - szykuje się prawdziwe starcie gigantów. Nowe płyty (niektórzy po dłuższej przerwie) szykują m.in. weterani rocka, gwiazdy popu i królowie hip hopu.

 • Piosenki na koniec świata

  Jeśli czytacie ten tekst, to znaczy, że zapowiadany na 21 grudnia 2012 roku koniec świata (jeszcze) nie nadszedł. Korzystając z okazji, postanowiliśmy przygotować pakiet 10 najlepszych piosenek na koniec świata.

 • Największe zaskoczenia roku

  Co w natłoku wylewających się zewsząd kolorowych i nic nieznaczących informacji spowodowało, że zatrzymaliśmy się na chwilę i pozwolili sobie na zdumienie? Przedstawiamy listę najbardziej zaskakujących wydarzeń 2009 roku w muzyce.

Wideo na temat: trent reznor plotki
 • Agent XXL: Rodzinny Interes

  Agent XXL wraca i ma ze sobą wsparcie - towarzyszy mu pasierb o imieniu Trent. Martin Lawrence po raz trzeci wcielił się w agenta FBI, Malcolma Turnera, a Trent a zagrał Brandon T. Jackson. Kiedy chłopak staje się przypadkowo świadkiem morderstwa, Malcolm postanawia zapewnić mu bezpieczeństwo - przebiera go za Charmaine i umieszcza w szkole dla dziewcząt, a sam po raz kolejny udaje Mamuśkę. Muszą złapać mordercę zanim ich namierzy... Widzowie poznali Mamuśkę w 2000 roku oglądając film "Agent...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.