• Informacje na temat:

  trent reznor producent

Artykuły na temat: trent reznor producent
 • Serial na podstawie albumu

  Znany z formacji Nine Inch Nails wokalista Trent Reznor pracuje nad serialem telewizyjnym, którego fabuła oparta będzie na albumie zespołu zatytułowanym "Year Zero" z 2007 roku.

 • Archive "Restriction" (recenzja): Zręcznie zmontowana kompilacja

  "Restriction", dziesiąty album w dyskografii Archive, zapowiadały równolegle aż trzy single. Trudno się dziwić tej nietypowej promocji. Materiał zebrany na płycie jest na tyle różnorodny, że nie sposób wybrać jednego reprezentatywnego dla niej utworu.

 • Z udziałem Trenta Reznora?

  ...serialu, a może widział w tym okazję do niezłej autoreklamy… Jeśli chodzi o gościnny występ rockmana w samym serialu, Jeff Pinkner - producent i współscenarzysta "Fringe: Na granicy światów" tak się wypowiada: "Owszem, ma otwarte zaproszenie. Kogo mógłby zagrać? Jeszcze nie jestem pewien, ale na pewno na końcu jego postaci eksplodowałaby głowa" - mówi z przekorą. Hmm, taka rola w stylu Reznora...

 • Recenzja Marilyn Manson "The Pale Emperor": Californimanson

  Jest wciąż nadzieja, że Marilyn Manson nie skończy jak główny bohater serialu "Californication".

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Tworzy serial na podstawie albumu

  Znany z formacji Nine Inch Nails wokalista Trent Reznor pracuje nad serialem telewizyjnym, którego fabuła oparta będzie na albumie zespołu zatytułowanym "Year Zero" z 2007 roku.

 • Limp Bizkit: Trent Reznor producentem nowej płyty?

  Ta wiadomość na pewno zainteresuje fanów formacji Limop Bizkit i wzbudzi niesmak wśród wielbicieli Nine Inch Nails. Jak ujawnił Fred Durst w wywiadzie dla niemieckiego magazynu "Visions", najprawdopodobniej producentem kilku piosenek na nowym albumie jego grupy będzie Trent Reznor.

 • Oscar dla Trenta Reznora!

  Były lider Nine Inch Nails tryumfuje. Po Złotym Globie za ścieżkę dźwiękowa do filmu "The Social Network", amerykański kompozytor otrzymał w niedzielę (27 lutego) Oscara.

 • Zrobi serial z płyty

  Lider grupy Nine Inch Nails, Trent Reznor, zamierza przenieść jej ostatni album "Year Zero" na ekrany telewizyjne.

 • Nine Inch Nails x 2

  Trent Reznor, frontman amerykańskiej formacji Nine Inch Nails, przygotowuje dla swych fanów dużą niespodziankę. Jesienią na rynek trafić ma nowy album zespołu, a także wydany na DVD i kasecie VHS materiał koncertowy.

Wideo na temat: trent reznor producent
 • Agent XXL: Rodzinny Interes

  Agent XXL wraca i ma ze sobą wsparcie - towarzyszy mu pasierb o imieniu Trent. Martin Lawrence po raz trzeci wcielił się w agenta FBI, Malcolma Turnera, a Trent a zagrał Brandon T. Jackson. Kiedy chłopak staje się przypadkowo świadkiem morderstwa, Malcolm postanawia zapewnić mu bezpieczeństwo - przebiera go za Charmaine i umieszcza w szkole dla dziewcząt, a sam po raz kolejny udaje Mamuśkę. Muszą złapać mordercę zanim ich namierzy... Widzowie poznali Mamuśkę w 2000 roku oglądając film "Agent...

 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Uczeń czarnoksiężnika

  Epicka opowieść o czarodzieju i jego uczniu, który zostaje wplątany w antyczną walkę między dobrem a złem. Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem (Alfred Molina). By go pokonać, Balthazar musi jednak mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave'a Stutlera (Jay Baruchel). Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim...