• Informacje na temat:

  trey parker reżyser

Artykuły na temat: trey parker reżyser
 • "Cannibal" w Cannes

  Matt Stone i Trey Parker, twórcy kontrowersyjnego filmu animowanego "Miasteczko South Park", pojawili się w Cannes z dziwnym horrorem. Postanowili przerazić festiwalową publiczność. Wszędzie, gdzie się pojawiają, sieją spustoszenie swoim czarno-białym filmem, pełnym krwi i okrutnych scen.

 • "South Park" i terroryzm

  Trey Parker i Matt Stone, twórcy kontrowersyjnego serial u i filmu "Miasteczko South Park" , zrealizują film o terroryźmie w wersji... lalkowej. "Team America" opowie o walce dzielnych marionetek z wrogami USA. Projekt powstanie dla wytwórni Paramount, a jednym z producentów filmu ma zostać Scott Rudin ( "Truman Show" , "Genialny klan" , "Godziny" ).

 • Spike Jonze współpracuje z Atom Films

  Spike Jonze, amerykański reżyser nominowany do Oscara za film "Być jak John Malkovich", podpisał dwuletni kontrakt z internetową firmą Atom Films z Seattle. Na mocy umowy, twórca zrealizuje dla znanej witryny kilka krótkometrażowych filmów, które będą rozpowszechniane wyłącznie w Internecie.

 • Kenny odchodzi z serialu "South Park"!

  Smutna wiadomość dla fanów serial u "South Park". Twórcy popularnej animowanej serii telewizyjnej oświadczyli, że Kenny, jeden z bohaterów, już nie wróci do filmu, po tym, jak w jednym z odcinków został zabity. "Kenny został zabity i to na dobre" - powiedział reżyser Matt Stone magazynowi Knoxville News . Jak zapowiedział, Kenny zostanie zastąpiony nowym bohaterem.

Wideo na temat: trey parker reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Johnny English: Reaktywacja

  Kolejna część uwielbianych przygód tajnego agenta. Tym razem będzie musiał uporać się ze zdrajcami w najbliższym otoczeniu Jej królewskiej mości... W komedii szpiegowskiej Johnny English: Reaktywacja, ROWAN ATKINSON (Johnny English, Wakacje Jasia Fasoli) powraca na ekrany rolą tajnego agenta, który nie wie co to strach. Tym razem, najbardziej niezwykły oficer wywiadu w służbie Jej Królewskiej Mości, musi powstrzymać grupę zabójców, zanim ci zdążą zaatakować jednego ze światowych przywódców i...

 • Dorian Gray

  Jedna z najmroczniejszych legend zrealizowana w konwencji gotyckiego horroru, oparta na powieści Oscara Wilde'a. Młody chłopak, Dorian Gray (Ben Barnes) przybywa do Londynu. Na miejscu poznaje cynicznego lorda Wottona (Colin Firth), który sączy mu do ucha doktryny przyjemności, piękna i rozkoszy zmysłowych oraz artystę Basila Hallwarda (Ben Chaplin), który zafascynowany hipnotyczną urodą i niewinnością młodzieńca postanawia namalować jego portret. Gdy Dorian po raz pierwszy widzi swój...