• Informacje na temat:

  trojaczki

Artykuły na temat: trojaczki
 • Pharrell Williams został ojcem. Jego żona urodziła trojaczki!

  Przedstawiciel muzyka potwierdził w rozmowie z "Vanity Fair", że Helen 17 stycznia urodziła trojaczki. Choć agent odmówił podania imion i płci maluchów, wiadomo, że cała rodzina jest "zdrowa i szczęśliwa". Para jest już rodzicami 8-letniego syna, który nosi dość oryginalne imię - Rocket Ayer. "Tak jak Indianie nadawali swoim dzieciom imiona związane z elementami świata zwierząt i sił przyrody...

 • "Jupiter: Intronizacja" : Kosmiczna opera mydlana

  Dwudziestokilkuletnia sprzątaczka okazuje się właścicielką Ziemi, a zarazem matką 14-tysięcznoletnich trojaczków - chciwych i dumnych korpobossów. Innymi słowy rodzeństwo Wachowskich zaprasza widzów nie na kosmiczny "Matrix", a raczej na... "Modę na sukces" gdzieś we wszechświecie.

 • Stevie Wonder: Jego partnerka spodziewa się trojaczków!

  Stevie Wonder (64 l.) obecnie jest ojcem ośmiorga dzieci. Do tego grona dołączy wkrótce kolejna trójka!

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Urodziny

  Choć Rebecca jest w ciąży z trojaczkami, jej mąż nalega, by nie rezygnowała ze swoich urodzinowych tradycji. Niestety, obchody tego radosnego dnia zostają...

 • Bohaterka "Samego życia", Tamara, grana przez Beatę Kawkę, lada chwila zostanie mamą. Właśnie trafiła do szpitala, po silnym stresie, jaki przeżyła w redakcji. Lekarze zapewniają jednak przyszłą mamę i jej męża, że dzieciom nic nie grozi.

 • Agnieszka Szulim Badziak Woźniak-Starak (38 l.), Hanka Kedaj Smoktunowicz-Lis (46 l.) oraz Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (oczywiście najmłodsza z nich wszystkich) opowiedziały w "Dzień Dobry TVN" o swojej przyjaźni! Internauci już się z nich nabijają i nazywają "trojaczkami TVN"!

 • Trojaczki w "Samym życiu"!

  Tamara i Irek z serial u "Samo Życie" wreszcie doczekali się dziecka i to nie jednego, a od razu całej trójki. Na świat przyszły dwie dziewczynki i chłopiec.

 • Przyjaciele

  Phoebe zaczyna rodzić. Przyjaciele pośpiesznie udają się do szpitala. Chcą być na miejscu zanim na świat przyjdą trojaczki. Do szpitala przyjeżdżają również...

 • Piękne trojaczki w "Mam talent"

  Polskie trojaczki rozbawiły Amerykę! I przeszły do kolejnego etapu programu "America's Got Talent". Kto jeszcze?

Wideo na temat: trojaczki
 • Program "Azja Express" nie tylko zdobył dużą popularność, ale również sprawił, że Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan i Hanna Lis zostały przyjaciółkami. Czy znały i lubiły się już przed programem? Czego dowiedziały się tam o sobie i co je połączyło? O przyjaźni, którą nawiązały podczas azjatyckiej przygody opowiedziały w "Dzień Dobry TVN" . Czy konkurują ze sobą w show-biznesie czy raczej wzajemnie się wspierają? (DDTVN/x-news)

Dyskusje na temat: trojaczki