• Informacje na temat:

  trojanowska izabela nogi

Artykuły na temat: trojanowska izabela nogi
 • "Klan": Izabela Trojanowska świętuje 60. urodziny!

  Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z "Klanu", kończy 60 lat! - Dziękuję Bogu za każdy dzień, który przynosi mi kolejne... przyjemności - mówi.

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • ​Trojanowska została... projektantką!

  Aktorka Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z "Klanu" odkryła nową pasję. Jest nią projektowanie mody! Dziś debiut ma jej autorska kolekcja.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • "Klan": Sensacja! Monice wpadnie w oko... bezręki malarz!

  Przeżywająca kryzys wieku i kobiecości Monika (Izabela Trojanowska) nieoczekiwanie zauroczy się bezrękim malarzem Tadeuszem Miklasińskim (Grzegorz Kowalczyk). Sprawdź, co z tego wyniknie?

 • Izabela Trojanowska: Rozpoczęła "Klan"

  Monikę gra w "Klanie" od początku, czyli od 1997 roku. Nic więc dziwnego, że była wzruszona podczas jubileuszu z okazji emisji 2500. odcinka serialu. Jednak pierwszą miłością Izabeli Trojanowskiej jest muzyka. Gwiazdę zobaczymy w tym roku na gali sylwestrowej w Dwójce.

 • “Klan": Monika zdradzi Feliksa z artystą bez rąk!

  Niespodziewany zwrot nastąpi w relacjach między Moniką (Izabela Trojanowska) a Feliksem (Jan Piechociński). Restauratorka pozwoli sobie na skok w bok z bezrękim malarzem (Grzegorz Kowalczyk), po czym poinformuje Nowaka, że z nimi koniec!

 • Izabela Trojanowska od czasu do czasu pojawia się na bankietach. Po "Pokazie Stołów Wielkanocnych" w Hotelu Sobieski, wiadomo już, dlaczego tak rzadko.

 • "Klan": Wiga i Paweł na nowej drodze życia!

  ...chyba został wyczerpany! - zażartuje Lubicz, nie wiedząc, że los przygotował dla niego i jego narzeczonej jeszcze kilka niespodzianek. Okaże się, że w restauracji Moniki (Izabela Trojanowska), gdzie(...) niespodziewanych wypadków sprawi, że wcale nie będą pewni, czy staną na ślubnym kobiercu i czy złożą sobie małżeńską przysięgę! Na szczęście uda się im usunąć wszystkie kłody, jakie życie rzuci im pod nogi...

 • Agnieszka Kotulanka: nastąpi przełom w jej życiu?

  ..., bo należy je przejść etap po etapie, nie przerywając terapii. Izabela Trojanowska (62 l.), która zna Agnieszkę jak mało kto, wierzy, że jej się uda. Kiedyś sama zmagała się z problemami, jednak(...) i wrażliwą osobą i być może już w zaciszu domowym pisze autobiografię" - mówi w rozmowie z "Na żywo" Trojanowska. Spisanie osobistych przeżyć byłoby dla aktorki formą terapii. Agnieszka Kotulanka...

Zdjęcia na temat: trojanowska izabela nogi
Wideo na temat: trojanowska izabela nogi
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...