• Informacje na temat:

  trojanowska twarz

Artykuły na temat: trojanowska twarz
 • Oto nowa twarz Trojanowskiej

  ...- Zdecydowałam się na podniesienie łuku brwiowego włóknami kolagenowymi - wyznaje 56-letnia Iza Trojanowska .

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • "Klan": Zamiana miejsc, czyli nowe stare twarze u Lubiczów

  Po wakacjach w sadze rodu Lubiczów pojawią doskonale znani widzom bohaterowie, ale… z nowymi twarzami. Poznaj szczegóły!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • "Klan": Monika ma dość ciągłych kłótni w domu...

  Ciągłe kłótnie Feliksa (Jan Piechociński) i Daniela (Marek Kwiatkowski) doprowadzać będą Monikę (Izabela Trojanowska) do szału. Pewnego dnia nie wytrzyma i wybuchnie... Powie mężowi i synowi, że ma ich serdecznie dość!

 • Stefano Terrazzino: Śpiewam całym sercem

  Wiele osób odradzało mu udział w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ale on się uparł. Teraz jest jednym z faworytów!

 • "Klan": Koniec romansu Moniki z bezrękim malarzem!

  Odkrycie, że na namalowanym przez Tadeusza Miklasińskiego (Grzegorz Kowalczyk) akcie jest twarz Marty (Edyta Herbuś), sprawi, że Monika (Iza Trojanowska) straci złudzenia co do szczerości uczuć bezrękiego artysty. Poznaj szczegóły!

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. A potem odbędzie się stypa w restauracji Rosso należącej do Moniki (Iza Trojanowska).

 • "Klan": Lubicz nie zrezygnuje z pozwu przeciwko Danielowi!

  Paweł (Tomasz Stockinger) poinformuje Monikę (Izabela Trojanowska), że - choć bardzo się cieszy, że Daniel (Marek Kossakowski) uniknął więzienia - nie zrezygnuje z pozwania go o zniesławienie. Uzna, że chłopak oczernił seniora klanu Lubiczów, bo pasowało mu to do koncepcji jego książki!

 • Olga Borys: "Och, Feliks!"

  Olga Borys jako mała dziewczynka z wypiekami na twarzy oglądała film "Och! Karol" z Janem Piechocińskim w roli głównej. Pan Jan był wtedy aktorem szalenie popularnym, zwłaszcza wśród kobiet. 10-letnia Olga nie miała wówczas najmniejszego pojęcia, że po 24 latach zagra u boku gwiazdora, w dodatku jego kochankę.

Zdjęcia na temat: trojanowska twarz
Dyskusje na temat: trojanowska twarz