• Informacje na temat:

  trudne nocny

Artykuły na temat: trudne nocny
 • "Humans" i "Nocny recepcjonista" ponownie na antenie

  ...w jego małżeństwie, choć przy żonie Laurze, która przed całą rodziną skrywa sekret, może okazać się to bardzo trudne. Czy Anita przyniesie rodzinie więcej szkód niż pożytku? W serialu występują: Gemma Chan, Katherine Parkinson, Colin Morgan, Rebecca Front, Emily Berrington, Will Tudor. Odcinki emitowane są w każdy czwartek o 21:00. Nocny recepcjonista Współczesna interpretacja powieści...

 • Recenzja Iza Kowalewska "Nocna zmiana": Niespodzianka roku

  Nieważne, jakie polskie płyty ukażą się jeszcze w 2015 roku. Idę o zakład, że żadna nie okaże się tak przyjemną niespodzianką, jak kolejna solówka Izy Kowalewskiej.

 • Nocna zmiana

  "Majka, na potrzeby reportaży, podejmuje walkę z mobbingiem w supermarketach. Równolegle jedna z organizacji ekologicznych rozpoczyna rozprawę z Jędrulą,...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • "Ucho Prezesa": Co z tą edukacją? Nocne wizyty w gabinecie

  W szóstym odcinku "Ucha Prezesa" w gabinecie tytułowego bohatera pojawia się pewna "nieprzyjemna" pani minister. Pani Basia zastanawia się nawet, co by tu zrobić, żeby jej nie wpuścić.

 • ENEMEF: Noc Oscarowa

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 20 lutego, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Oscarowa.

 • Beata Tadla może liczyć na byłego męża w trudnych chwilach! Co dzieje się w jej życiu?!

  ...znalazła szczęście i kibicuje jej nowej relacji z Rafałem, 40-letnim biznesmenem z Dolnego Śląska. Para jest najlepszym dowodem na to, że nawet po rozwodzie można na siebie liczyć w trudnej sytuacji...

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • Maryla Rodowicz w trudnych chwilach może liczyć na brata. "Naprawdę to docenia"

  Los sprawił, że Maryla Rodowicz (71 l.) przez lata nie miała kontaktu ze starszym od niej bratem Jurkiem. Ale śmierć matki znów zbliżyła do siebie rodzeństwo. To u niego może szukać wsparcia w trudnych chwilach.

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

Zdjęcia na temat: trudne nocny
Wideo na temat: trudne nocny
 • Natalia Siwiec udzieliła Jastrzębskiej wywiadu. O czym mówiła?

  Podczas ostatniej imprezy wyszło na jaw, że Natalia Siwiec (33 l.) jest w ciąży! Pod dość obcisłą sukienką trudno było jej ukryć brzuszek. Przy okazji swojej obecności na salonach celebrytka udzieliła wywiadu. Opowiadała o imprezowaniu i o Studio 54. Był to najpopularniejszy i najbardziej ekskluzywny pod koniec lat siedemdziesiątych nocny klub w Stanach Zjednoczonych. - Żałuję, że nie