• Informacje na temat:

  trudny okres

Artykuły na temat: trudny okres
 • Hanna Lis przeżywa trudny okres!

  Wygląda na to, że Hanna Lis obawia się samotności. Po rozstaniu z mężem, jej dużym wsparciem były córki – Julia (20l.) i Anna (18 l.). Starsza pociecha studiuje za granicą i prawdopodobnie za rok, młodsza córka także do niej dołączy. Mimo że dziennikarka liczyła się z takim obrotem spraw, to jednak nie potrafi poradzić sobie z myślą, że już niedługo zostanie całkiem sama…

 • Gong: Daevid Allen nie żyje

  Założyciel legendarnego progrockowego zespołu Gong, Daevid Allen, po trudnej walce z nowotworem, zmarł w wieku 77 lat.

 • Kasia Kowalska martwi się o córkę! Przechodzi trudny okres!

  Kasia Kowalska (45 l.) jest mamą dwójki dzieci, z czego córka artystki (21 l.) nie zawsze zachowuje się tak, jakby jej słynna mama sobie tego życzyła.

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • "M jak miłość": Przed nimi trudny okres

  Złamane serca i dramatyczna walka o życie...

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

 • Kornel Morawiecki o synu Mateuszu Morawieckim: "Był trudny"

  Okres dojrzewania nie był dla nowego premiera Polski najłatwiejszy. Zwłaszcza że w domu co chwilę brakowało jego ojca. Kornel Morawiecki w okresie PRL-u zaangażowany był w działalność opozycyjną(...) wychowanie" - stwierdza Kornel Morawiecki w rozmowie z "Super Expressem" i dodaje, że syn "był trudny". Bardzo żałuje tej ciągłej nieobecności przy nim. Nie wyklucza jednak, że być może jego latorośli...

 • Recenzja Susan Boyle "Hope": Natychmiastowa muzyczna amnezja

  Nowa płyta Susan Boyle (oczywiście z coverami), choć świąteczna nie jest, zapowiada okres, kiedy wszyscy ścigać się będą na piosenki świąteczne. Sezon agresywnego (paradoks?) muzaka.

 • Helena Englert żali się na trudny rok! Musiała zdać maturę!

  ...zagrała w "Diagnozie".  Kiedy mogłoby się wydawać, że wszystkie problemy zniknęły, w rodzinie Englertów nastał nerwowy okres. Hela prócz pracy solidnie przyłożyła się także do nauki, co kosztowało...

 • Kate Winslet droga do Oscara

  Początki miała trudne, w szkole aktorskiej nie wróżono jej wielkiej kariery. Na przekór wszystkiemu odniosła sukces. Kate Winslet ma dziś na swoim koncie Oscara, trzy Złote Globy, dwie nagrody BAFTA, jedną Emmy. Już w marcu gwiazdę będzie można zobaczyć w roli bezwzględnej Jeannine Matthews w "Zbuntowanej", ekranizacji drugiej części serii bestsellerowych powieści Veroniki Roth.

Zdjęcia na temat: trudny okres
Wideo na temat: trudny okres
 • Sarah Poznachowski ma problemy rodzinne przez „Big Brothera”!? Nikt po nią nie przyjechał

  Sarah Poznachowski (37 l.) po opuszczeniu domu Wielkiego Brata przeżywa bardzo trudny okres w swoim życiu. Rodzina prawdopodobnie odwróciła się od niej za „romans” w programie. Nie przyjechali odebrać jej po odcinku na żywo oraz nie odbierają od niej telefonów. Jedynym wsparciem jest dla niej daleka koleżanka. Opowiedziała nam o tym w wywiadzie!

 • Białe szaleństwo

  Komedia w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismakiego. Opowieść o podróży za Krąg Polarny w kierunku jaśniejszej strony życia. Trzydziestoletni Jomar przechodzi trudny okres w życiu. Nie potrafi zapomnieć o dziewczynie, która porzuciła go dla najlepszego przyjaciela. Pewnego dnia dowiaduje się, że mieszka ona na dalekiej północy... z dzieckiem, którego on być może jest ojcem. Wsiada na śnieżny skuter, bierze na drogę 5 litrów alkoholu i rusza w daleką podróż. Na jej...

 • Ben Affleck miał romans z nianią?

  przez trudny okres”. (źródło: CNN Newsource/x-news)

 • Zakochana bez pamięci

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak przynajmniej myśli. Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało!

Dyskusje na temat: trudny okres