• Informacje na temat:

  trzebiatowska seriale

Artykuły na temat: trzebiatowska seriale
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska w pierwszym wywiadzie po ślubie! Zdradza szczegóły związku z Kulą!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) i Kamil Kula (26 l.) są małżeństwem już nie tylko w sztuce teatralnej, w której razem grają, ale także w życiu prywatnym. Aktorka opowiedziała o swojej miłości i ślubie.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska gospodynią programu "Niepokonane"

  Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do roli gospodyni programu telewizyjnego. Na antenie stacji ID znana aktorka poprowadzi program "Niepokonane", przedstawiający prawdziwe historie kobiet, które zdołały uciec z rąk swoich oprawców.

 • Bartosz Obuchowicz nie zgadza się z Martą Żmudą Trzebiatowską!

  Bartosz Obuchowicz (32 l.) ma nieco inne zdanie na temat aktorów-amatorów niż Marta Żmuda Trzebiatowska (29 l.).

 • Marta Żmuda Trzebiatowska szkoliła się u antyterrorysty

  - Różni dziwni ludzie chodzą po świecie i kobieta powinna umieć się bronić - uważa Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka nosi w torebce gaz, wzięła także udział w kursie samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska zapłaciła krocie za poród!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (33 l.) właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka starannie przygotowywała się do tej zmiany w swoim życiu.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

 • "Chichot losu": Dlaczego Marta Żmuda Trzebiatowska zniknęła z telewizji?

  ...podwórku niewiele się ostatnio dzieje, coraz częściej kręci się paradokumentalne seriale, gdzie pojawiają się amatorzy. Brakuje mi odważnych, interesujących produkcji, niekoniecznie opartych na(...) w stołecznym Teatrze Kwadrat. Teatr daje mi poczucie bezpieczeństwa, świetnie mnie rozwija, fantastycznie się w nim czuję. Seriale oglądają miliony ludzi, ale tylko w teatrze aktor może poczuć energię...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska popularna w Londynie

  - Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska

  (ur. 26 lipca 1984 w Człuchowie) – polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. Nie pozwoliły, aby strach je obezwładnił. Przeszły przez prawdziwe piekło. Miały odwagę, by walczyć. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. "Niepokonane" - takie są bohaterki nowego programu telewizji ID, którego premiera już 18 maja o godzinie 22:00. Sylwetki kobiet i ich pełne emocji historie przybliży widzom prowadząca - Marta Żmuda Trzebiatowska.

Zdjęcia na temat: trzebiatowska seriale
Wideo na temat: trzebiatowska seriale
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska: Jestem najpopularniejszą polską aktorką w Londynie!

  Po tym wywiadzie z pewnością nie będzie można określić Marty Żmudy-Trzebiatowskiej mianem skromnej! Celebrytka, która w Polsce ma już chyba swoje pięć minut za sobą, pochwaliła się, że jest uwielbiana przez londyńską Polonię! "Zabawne, bo w Stanach najpopularniejsi są nasi starsi aktorzy, jak Jan Kobuszewski czy Wojciech Pokora, a w Londynie największą popularnością cieszyłam się ja. Bo okazuje się, że ludzie, którzy tam są, wyjeżdżali właśnie wtedy, kiedy zaczynałam karierę i oni mnie...

 • Zdobywcy Telekamer 2009

  Wśród laureatów 12. gali Telekamer znaleźli się: Marta Żmuda Trzebiatowska (aktorka), Tomasz Karolak (aktor), Feel (muzyka), Szymon Majewski (osobowość w rozrywce), Justyna Pochanke (informacje), Bogdan Rymanowski (publicystyka) oraz Maciej Kurzajewski (komentator sportowy). Za najlepszy program rozrywkowy uznano "Mam talent", a wśród seriali nagrodzono produkcje "Ranczo" i "Barwy szczęścia

Dyskusje na temat: trzebiatowska seriale
 • Re: Kolejna premiera Marty Żmudy Trzebiatowskiej

  Myślę, że Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najlepszych aktorek. Serial ,, Chichot losu'' też jest super i chciałabym, żeby była następna seria. Seriale ,, Chichot losu'' i ,,Tancerze'' to dwa najlepsze seriale (to moje zdanie).

 • Re: "Chichot losu": Dlaczego Marta Żmuda Trzebiatowska zniknęła z telewizji?

  "Na naszym serialowym podwórku niewiele się ostatnio dzieje, coraz częściej kręci się paradokumentalne seriale, gdzie pojawiają się amatorzy." - ma rację - seriale z Muchami, Zielińskimi......

 • Re: "Julia" gorsza od "Majki"

  mieszkania... kawiarnia... widok z biura... aktorzy... na szczęście w "Julii" obsada aktorska jest naprawde dobra:) Wieczorek, Bohosiewicz,Obuchowicz, Żmuda-Trzebiatowska no i Julka. Jak dla mnie "Julka" będzie większym hitem niż brzydula :) i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :) I tu się zgodzę - wszystko jedno i to samo. Może takie seriale są wciągające, ale przydałoby się w końcu coś