• Informacje na temat:

  trzebiatowska teraz albo nigdy

Artykuły na temat: trzebiatowska teraz albo nigdy
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska nigdy nie zapomni tego dnia

  ...już tak ciepło jak kiedyś. Puste miejsce dla zbłąkanego wędrowca. Nigdy nie zapomni tego dnia, gdy taka osoba zapukała do jej drzwi... - Grałam wtedy w serialu "Teraz albo nigdy!". Miałam takiego fana(...)To będą szczególne święta. Pierwsze, które Marta Żmuda Trzebiatowska (33 l.) spędzi w roli mamy. We wrześniu aktorka i jej mąż Kamil Kula (28) powitali na świecie pierworodnego synka Bruna. - Ten...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

 • "Na dobre i na złe": Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do pracy

  ...​Na operację do Leśnej Góry przyjedzie doktor Hania, którą zagra Marta Żmuda Trzebiatowska. Chora kobieta wkrótce dołączy do ekipy medycznej szpitala!

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Wolę być w cieniu

  Po dłuższej przerwie Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do telewizji. Zagra w nowym sezonie serialu "Przyjaciółki". I trochę namiesza.

 • "Teraz albo nigdy!": Dwa tygodnie na Maderze, czyli polskie seriale w podróży

  Pierwszym polskim serialem, którego bohaterowie wyjechali za granicę, był wyprodukowany przez stację TVN "Teraz albo nigdy!". Jego akcja zaczynała się na fascynującej wyspie Maderze.

 • Trzecia odsłona "Teraz albo nigdy!"

  6 stycznia telewizja TVN rozpoczyna produkcję trzeciej serii "Teraz albo nigdy!", która zadebiutuje na antenie w marcu 2009 roku.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska ur. 26 lipca 1984 w Człuchowie, polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna.

 • Foremniak w "Teraz albo nigdy!"

  Rozpoczynają się zdjęcia do trzeciej serii "Teraz albo nigdy!". Widzów czeka niespodzianka, bowiem do ekipy dołączyła... Małgorzata Foremniak.

 • "Julia": Marta Żmuda Trzebiatowska do trzydziestki podchodzi na luzie

  ...- W ogóle się tym nie stresuję. Czuję, że wszystko, co najlepsze, dopiero się dla mnie zaczyna - mówi o swoich 30. urodzinach Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii". Z jedną z najpiękniejszych aktorek rozmawiamy o przemyśleniach, jakie towarzyszą jej w tym szczególnym czasie.

 • "Teraz albo nigdy!": To nie koniec

  Druga seria produkcji "Teraz albo nigdy!" przyciągnęła przed telewizory 2,75 mln osób i zapewniła stacji TVN 27 mln zł przychodu reklamowego.

Zdjęcia na temat: trzebiatowska teraz albo nigdy
Wideo na temat: trzebiatowska teraz albo nigdy
 • "Teraz albo nigdy!" - zwiastun serialu

  Bohaterowie serialu to grupa dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy spotykają się na Maderze podczas wyjazdu sylwestrowego. Każdy z nich jest właśnie na życiowym zakręcie i planuje poukładać sobie ważne sprawy od nowa. W rolach głównych zobaczymy: Agatę Buzek, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Katarzynę Maciąg, Mateusza Damięckiego, Rafała Królikowskiego, Bartka Kasprzykowskiego i Jana Wieczorkowskiego.

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Dokąd teraz?

  Najnowszy obraz Nadine Labaki, libańskiej reżyserki przeboju "Karmel". Ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja...

Dyskusje na temat: trzebiatowska teraz albo nigdy
 • Re: Nowość w TV: "Komisarz Rozen"

  A ja uważam, że Bosak świetnie się sprawdza w takich rolach niepokornych :) Za to Żmuda-Trzebiatowska - z całym zachwytem nad jej piękną urodą - nie nadaje się do ról twardzielek, bo jest po prostu nieprzekonująca i nieprawdziwa. Nawet w "Ciachu" nie była wiarygodna jako policjantka, mimo że to była taka sobie ot komedyjka. Dla niej są role lżejszego kalibru, jak w serialu "Teraz albo nigdy" czy

 • Re: Majka z „Majki” ...

  W Majce mam do niej mieszane uczucia, ale Ok. W ramach podsumowania, nie znam wszystkich seriali, ale dla mnie akurat ta lista jest nieprzemawiająca/ widziała bym tu zamiast np. Widawskiej czy Dąbrowskiej inne postacie jak Marta z " teraz albo nigdy"(Żmuda-Trzebiatowska) albo Majka z "pierwszej Miłości" (Zając) a z "na dobre i na złe" tę kobietę od badań/ znajomą Falkowicza. Ale myślę że każdy