• Informacje na temat:

  trzebiatowska w ciąży

Artykuły na temat: trzebiatowska w ciąży
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) i Kamil Kula (27 l.) zostaną rodzicami? Tak można wyczytać w jednym z tabloidów. Wygadać miała się przyjaciółka aktorki. Zdradziła, że ta jest w czwartym miesiącu ciąży.

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • "Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży!

  Kamil Kula, czyli Szczepan Lipski z "Na dobre i na złe", jesienią zostanie tatą! Żona aktora - Marta Żmuda Trzebiatowska, którą na małym ekranie oglądaliśmy ostatnio w 2015 roku jako Natalię w 5. serii "Przyjaciółek" - jest w czwartym miesiącu ciąży...

 • Trzebiatowska opuszcza męża

  W serial u "Teraz albo nigdy!" szykuje się małżeńska scysja. Marta Orkisz (Żmuda-Trzebiatowska) wyprowadzi się od męża Roberta (Kasprzykowski).

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska w zaawansowanej ciąży

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) i jej mąż Kamil Kula (27 l.) spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka jest obecnie w siódmym miesiącu ciąży. Choć para nadal nie potwierdziła oficjalnie, że zostanie rodzicami, fotki, które zrobili im ostatnio paparazzi, mówią same za siebie!

 • Saniewski zakończył zdjęcia

  Na początku września w Baden Baden zakończyły się zdjęcia do filmu "Wygrany" Wiesława Saniewskiego. Trafi on do kin w pierwszym kwartale 2011 r. Dystrybutorem obrazu jest ITI Cinema.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowskiej w zaawansowanej ciąży. Fotoreporterzy spotkali ją na zakupach

  Marta Zmuda-Trzebiatowska (33 l.) i Kamil Kula (28 l.) wkrótce zostaną rodzicami. Nie wiadomo, na kiedy planowany jest poród, ale wygląda na to, że to już niedługo. Ostatnio paparazzi spotkali aktorkę na zakupach, a na zrobionych przez nich zdjęciach widać, że brzuch przyszłej mamy jest naprawdę sporych rozmiarów. Sama Marta wygląda na szczęśliwą i pewnie nie może się doczekać, kiedy wreszcie...

 • Będzie miał dziecko z inną?

  Tego nikt się nie spodziewał! Julia zerwie z Jankiem, gdyż będzie miał on dziecko z Moniką!

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska przerwała milczenie! Chodzi o ciążę!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (35 l.) dwa lata temu została mamą. Macierzyństwo wywróciło jej świat do góry nogami, ale świetnie się w nim odnalazła. Aktorka pogodziła również rolę mamy z pracą zawodową, co jest nie lada wyzwaniem. Teraz zdecydowała się na szczere wyznanie, które wskazuje na to, że rodzina aktorki i jej męża wkrótce może się powiększyć!

 • Wojna na seriale

  Telewizje dobrze wiedzą, że najwięcej widzów przyciągają seriale , dlatego jesienią w polskich stacjach znajdziemy wiele nowości. Co nas czeka?

Zdjęcia na temat: trzebiatowska w ciąży
Dyskusje na temat: trzebiatowska w ciąży