• Informacje na temat:

  trzepiecińska rodzina zastepcza

Artykuły na temat: trzepiecińska rodzina zastepcza
 • "Rodzina zastępcza": Lekcja tolerancji

  Ta ciepła opowieść gromadziła przed telewizorami miliony widzów. Wszyscy byli ciekawi, co przydarzy się Kwiatkowskim i ich przyjaciołom.

 • Joanna Trzepiecińska żałuje

  Czego żałuje Joanna Trzepiecińska, gwiazda serial u "Rodzina zastępcza plus" i telewizyjnego show "jak Oni śpiewają?".

 • Joanna Trzepiecińska miała trudne życie uczuciowe. Mąż zostawił ją dla dziennikarki

  Joanna Trzepiecińska (51 l.) do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Zakochała się w zajętym mężczyźnie, który ostatecznie nie zdecydował się na układanie sobie z nią życia. Później wyszła za mąż, a po jakimś czasie ukochany zostawił ją dla innej kobiety.

 • Dziecko w "Rodzinie zastępczej"

  Alutka (Joanna Trzepiecińska) i Jędrula (Tomasz Dedek), czyli Alicja i Andrzej Kossoniowie z "Rodziny zastępczej" wkrótce zostaną rodzicami. Dziecko w rodzinie to wielka radość i, co tu dużo mówić, więcej obowiązków.

 • Joanna Trzepiecińska na zakręcie?

  Czas, kiedy była zmęczoną i przerażoną mamą, szczęśliwie ma już za sobą. Joanna Trzepiecińska pozbierała się po rozwodzie z mężem Januszem Andermanem i zaczęła wszystko od początku. Przede wszystkim(...) Trzepiecińska nie straciła gruntu pod nogami. Nie załamuje rąk, bo dzisiaj jest silną kobietą. Teraz mocno wierzy, że z czasem wszystko się ułoży. Tym bardziej, że już doskonale wie, że życiu nie ma...

 • Kończą "Rodzinę zastępczą"

  Po latach emisji kierownictwo stacji zdecydowało, że nie bedzie realizować kolejnego sezonu serialu "Rodzina zastępcza". Produkcja obchodziła w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia.

 • Trzepiecińską zostawił mąż

  Joanna Trzepiecińska (42 l.) kojarzona ostatnio z programem "Jak ONI śpiewają" i seriale m "Rodzina zastępcza", rozstała się właśnie z mężem, Januszem Andermanem (59 l.). Jak podaje "Twoje Imperium" pisarz po piętnastu latach małżeństwa spakował walizki i wyprowadził się z domu do znanej dziennikarki, zostawiając dwójkę synów - 7-letniego Wiktora i dwa lata młodszego Karola. Aktorka...

 • Trzepiecińska o popularności

  Joanna Trzepiecińska nie zważa na wzrost i spadek swojej popularności. Jest też oziębła w współpracy z mediami.

 • Trzepiecińska ma w nosie sławę

  Joanna Trzepiecińska (42 l.) nie zważa na wzrost i spadek swojej popularności. Jest też oziębła w współpracy z mediami...

 • Joanna Trzepiecińska: Czas działa na jej korzyść

  Joanna Trzepiecińska ("Na Wspólnej") jest jedną z niewielu polskich gwiazd, które otwarcie przyznają, że nie boją się upływającego czasu. Uważa wręcz, że czas działa na jej korzyść, że z biegiem lat wzrastają jej szanse na zagranie wspaniałych ról.

Zdjęcia na temat: trzepiecińska rodzina zastepcza