• Informacje na temat:

  trzepiecińska w ciąży

Artykuły na temat: trzepiecińska w ciąży
 • ...rolach występują czołowi polscy aktorzy: Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Joanna Trzepiecińska, Hanna Śleszyńska, Tomasz Dedek, Jarosław Boberek, a także królowa polskiej piosenki Maryla Rodowicz(...) z racji ciąży, gdzieś się przecież manifestować musi. Skoro świadomość ją ogranicza, przenosi się do podświadomości, konkretnie do snów i tam wreszcie znajduje prawdziwe pole do popisu. Alutce śnią się...

 • Serialowy baby-boom

  Kossoń ― Wiadomość o ciąży Alutki była zaskakująca dla niej i dla mnie prywatnie ― przyznaje Joanna Trzepiecińska. ― Jednak lepiej późno niż wcale. Od kiedy gram Kossoniową, sama zdążyłam urodzić(...) w ciążę zaszła Kasia Bujakiewicz! "39 i pół" Anna Jankowska Daria Widawska przez pierwsze 6 miesięcy ciąży grała własnym brzuchem, bo prywatnie spodziewała się dziecka. ― Mały jest ze mną na...

 • Nowe dziecko

  Alutka (Joanna Trzepiecińska) i Jędrula (Tomasz Dedek), czyli Alicja i Andrzej Kossoniowie z "Rodziny zastępczej" wkrótce zostaną rodzicami. Dziecko w rodzinie to wielka radość i, co tu dużo mówić, więcej obowiązków.

 • Czy Maria i Roman wezmą rozwód?

  W odcinku 360. (emisja w środę 23 grudnia) dojdzie w końcu do rozmowy Romana (Olaf Lubaszenko) z kochanką Renatą (Joanna Trzepiecińska) na temat jego rozwodu z Marią (Iza Kuna). Zdradzamy, że Pyrka(...) Roman zapyta Marię, dlaczego po urodzeniu Stasia przestali się w ogóle kochać. Ona odpowie, że nie chciała być znów w ciąży. Czyżby dla Romana najważniejszy w życiu był seks?

 • Urodzaj na bliźniaki

  ...będzie to jedyna para bliźniaków, bowiem w głowie Alutki (Joanna Trzepiecińska) urodzi się myśl, by urodzić... bliźniaki. Jednak ci dwaj ośmioletni młodzieńcy, czyli serialowi Piotr i Paweł, którzy(...) łatwo sprawdzić, czy na świat przyjdą bliźniaki. Zwłaszcza w pierwszym miesiącu ciąży, w którym znajduje się Alutka. Serialowe emocje w "Rodzinie zastępczej plus" sięgną jednak zenitu, gdy okaże się, że...

 • Serialowa sensacja w Polsacie

  ...", zdecydowanie najwięcej zawirowań czeka bohaterów tej ostatniej produkcji, która obchodzi swoje 10 urodziny. Czy ktoś bowiem potrafi sobie wyobrazić Alutkę w ciąży? Nie mówiąc już o Alutce w roli matki(...) nieprzewidywalny. "Myślałam, że Alutka karmi się tylko poezją, a tu proszę.. musiał być jakiś seks. Gratuluję Alutce z całego serca" - mówi Joanna Trzepiecińska.

 • Dziecko w "Rodzinie zastępczej"

  Alutka (Joanna Trzepiecińska) i Jędrula (Tomasz Dedek), czyli Alicja i Andrzej Kossoniowie z "Rodziny zastępczej" wkrótce zostaną rodzicami. Dziecko w rodzinie to wielka radość i, co tu dużo mówić, więcej obowiązków.

 • Urodzaj na bliźniaki

  Duety w polityce i życiu gwiazd to ostatnio motyw przewodni każdej dyskusji. Szczególnie jednak na języki brane są te rodzinne tandemy. Niewątpliwie budzą one najwięcej emocji, których nie zabraknie również w serial u "Rodzina zastępcza plus".

 • Serialowa sensacja w Polsacie

  Sensacyjna ciąża Joanny Trzepiecińskiej w "Rodzinie zastępczej plus", młodociany narzeczony Edyty Olszówki w "Samym życiu", detektyw Bronisław Cieślak, macocha Agata Kulesza oraz śpiewająca Solejukowa, czyli Katarzyna Żak. To serial owe nowości w Polsacie na zbliżająca się wiosnę.

Wideo na temat: trzepiecińska w ciąży
 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem