• Informacje na temat:

  tupac shakur aktor

Artykuły na temat: tupac shakur aktor
 • Suge Knight aresztowany. Jest podejrzany o morderstwo

  Hiphopowy magnat Marion "Suge" Knight został aresztowany w związku ze śmiercią swojego kolegi Terry'ego Cartera.

 • Wiersze dla Tupaca

  Zamordowany kilka lat temu raper Tupac Shakur, doczekał się nietypowego wydawnictwa poświęconego jego pamięci - dwupłytowego albumu, na którym gwiazdy rapu, muzycy i aktorzy, śpiewają i recytują napisane przez niego wiersze.

 • Powraca Tupac Shakur

  Historia życia Tupaca Shakura i Biggie Smallsa, dwóch zamordowanych raperów amerykańskich, wkrótce może zostać przeniesiona na duży ekran. Na pomysł taki wpadli dwaj producenci - Jon Sheinberg i Beaux Carson. Film, o ile powstanie, przypuszczalnie zostanie zatytułowany "Record Wars".

 • Tupac Shakur bohaterem filmu

  Po latach starań dojdzie do realizacji filmowej biografii Tupaca Shakura - jednego z najbardziej znanych raperów na świecie. Zdjęcia do produkcji, której reżyserem będzie John Singleton, mają ruszyć w listopadzie.

 • Kolejny album zmarłej gwiazdy

  Pierwsze nagrania słynnego raper Tupaca Shakura ujrzą światło dzienne 13 lat po tragicznej śmierci artysty.

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Wielkanoc to szczególny czas nie tylko dla większości rodzin, ale również dla telewizji, która stara się tak przygotować ofertę programową, aby widzowie przed telewizorami mogli oddać się świątecznej atmosferze. Jedną z najlepszych form relaksu jest dobry film. Dla tych, którzy zechcą odpocząć przed telewizorem, stacje telewizyjne przygotowały ciekawą i szeroką ofertę filmową.

Wideo na temat: tupac shakur aktor
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...