• Informacje na temat:

  tupac shakur plotki

Artykuły na temat: tupac shakur plotki
 • Suge Knight pisze autobiografię

  Suge Knight, amerykański producent muzyczny i założyciel wytwórni Death Row i Tha Row, ma zamiar wyjaśnić wiele kontrowersji związanych z jego osobą. Dlatego też zdecydował się na napisanie autobiografii, w której ujawni wiele ciekawych szczegółów na temat swojej współpracy z Snoop Doggiem, P.Diddym i Tupakiem Shakurem.

Wideo na temat: tupac shakur plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.