• Informacje na temat:

  tusk i schetyna

Artykuły na temat: tusk i schetyna
 • Ewa Kopacz ma syndrom stresu pourazowego?!

  ...minister w rządzie Donalda Tuska. Dodaje, że brakuje jej... adrenaliny.  Sama zainteresowana stanowczo zaprzecza. "Muszę na nowo się zorganizować: za chwilę otwieram biuro poselskie w Warszawie(...) aktualny numer telefonu rzeczywiście mają znać tylko najbliżsi współpracownicy. Z pewnością nie należy do nich nowy szef PO, Grzegorz Schetyna. Od chwili, gdy przejął zwierzchnictwo w partii, z Kopacz...

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Co łączy Kaczyńskiego z Dodą?

  Grzegorz Schetyna porównał Platformę Obywatelską do zespołu U2, co oburzyło fanów irlandzkiej grupy. Przewodniczącemu trzeba jednak oddać, że wytyczył nowy szlak w politycznej retoryce. Podążmy tym szlakiem i przekonajmy się, które gwiazdy muzyki odpowiadają asom świata polityki.

 • Maleńczuk, Prońko i inni artyści w Krakowie

  Z okazji 30-lecia powstania Niezależnego Zrzeszenia Studentów, 2 października na Rynku Głównym w Krakowie odbędzie się wielki koncert "Trzymaj pion".

 • Najbardziej wpływowe Polki?

  Doda i Ilona Łepkowska to - według rankingu przygotowanego przez tygodnik "Newsweek" - władczynie polskich dusz.

 • Farfał walczy o TVP

  Jeszcze kilka tygodni temu Piotr Farfał zapewniał media, że nie jest przyspawany do stołka prezesa TVP. Od kilku dni cała Polska obserwuje jednak, jak trudno jest mu rozstać się z gmachem na Woronicza. Teraz składa politykom kolejne propozycje.

 • Muzyczne głosy wyborcze

  "Są nas miliony" - przekonywał duet blondwłosych bliźniaczek z grupy 2Sisters w kampanii wyborczej Grzegorza Napieralskiego. Lider SLD uzyskał zaskakująco dobry wynik, a my przed II turą przyglądamy się muzykom wspierającym Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego.

Dyskusje na temat: tusk i schetyna