• Informacje na temat:

  tusk na meczu

Artykuły na temat: tusk na meczu
 • Donald Tusk przyjechał do Polski na premierę filmu o piłkarzu Górnika Zabrze

  Po ostatniej wizycie w Warszawie zapewne niewielu spodziewało się, że Donald Tusk (60 l.) wkrótce znów pojawi się w Polsce. Jaki jest powód jego wizyty? Okazuje się, że przyjechał, aby obejrzeć film.

 • Kto zaśpiewa hymn na Euro?

  Specjalna komisja powołana przez Ministerstwo Sportu oraz Ministerstwo Kultury wyłoniła trójkę wykonawców, którzy mogą zaśpiewać polski hymn na Mistrzostwach Europy 2008. Są to: Edyta Górniak, Stachursky i Zygmunt Staszczyk. Ostateczną decyzję podejmie premier Donald Tusk.

 • Donald Tusk został dziadkiem

  Wczoraj w nocy (26 lutego) urodził się syn Michała Tuska (27 l.) i Anny Lew (26 l.). Chłopiec waży 3,3 kg. "Premier jest szczęśliwy, dla niego to bardzo ważny dzień" - tłumaczy rzecznik rządu.

 • Jaki program cieszył się w 2007 roku największą popularnością wśród polskich widzów? Nikogo nie zaskoczy chyba informacja, że liderem okazał się serial ... "M jak miłość".

 • Jacek Kurski wraz z ukochaną na derbach Trójmiasta

  Jest coś, co łączy Jacka Kurskiego (51 l.) i Donalda Tuska (59 l.) - obaj panowie gorąco kibicują Lechii Gdańsk. I o ile ten drugi już nie mieszka w Polsce, przez co nie bywa na meczach "Biało-zielonych", o tyle ten pierwszy czasem widywany jest na stadionie. Niedawno prezes TVP zabrał ukochaną na derby Trójmiasta. Miał powody do radości, bowiem jego ukochana drużyna pokonała Arkę Gdynia 2:1.

 • Gwiazdy wystawiają cenne przedmioty na aukcjach WOŚP

  Choć do 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostało jeszcze kilkadziesiąt godzin, na koncie Fundacji jest już ponad 700 tysięcy złotych i kwota ta rośnie z minuty na minutę.

 • Gwiazdy wygrały z politykami

  Wynikiem 2:1 zakończył się w niedzielę mecz gwiazdy TVN vs. politycy. Dochód z meczu zasili konto fundacji TVN "Nie jesteś sam".

 • Arcade Fire "Reflektor": Osobliwość (recenzja)

  Arcade Fire robią, co chcą. Na dwóch płytach.

 • Joanna Mucha przeszła prawdziwą metamorfozę. Wygląda lepiej?

  Joanna Mucha swego czasu była ministrem sportu i turystyki w rządzie Donalda Tuska. Podczas sprawowania urzędu zaliczyła sporo wpadek - m.in. kazała nazywać się "ministrą", wypytywała, kto wybrał drużyny do meczu o Superpuchar (a ten rozgrywany jest zawsze między mistrzem kraju i zwycięzcą Pucharu Polski, nikt zatem ich nie wybiera - decydują osiągnięte wyniki), mówiła też o polskiej III lidze...

 • Joanna Mucha musiała przejść odwyk?!

  Była jednym z najbardziej krytykowanych polityków w drużynie Tuska. Po tym, jak została ministrem, a raczej "ministrą" sportu, wpadkom nie było końca! Media skrupulatnie rozliczały ją z każdego błędu(...) obciążono ją również za odkryty dach na Stadionie Narodowym podczas meczu Polska-Anglia, który przez ogromną ulewę nie doszedł do skutku. Joanna Mucha straciła posadę w atmosferze skandalu! Piękna ministra...

Wideo na temat: tusk na meczu
 • Kraina burz

  Pochodzący z Węgier Szabolcs gra w niemieckim klubie piłkarskim. Nie jest tam szczęśliwy, dlatego po przegranym meczu i kłótni ze swoim przyjacielem Bernardem wraca do rodzinnej wioski. Tam poznaje Árona i stopniowo nawiązuje się między nimi coraz głębsza relacja. Jednak wszystko się zmienia, kiedy niespodziewanie przyjeżdża Bernard.

 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

 • Piłkarzyki rozrabiają

  Przygotuj się na wspaniałą przygodę z najfajniejszą drużyną przyjaciół na świecie. Nikt nie rodzi się mistrzem, ale każdy (z małą pomocą) może nim zostać! Kiedy niepozorny chłopiec będzie musiał uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej Ace, pomocną dłoń podadzą mu… piłkarzyki! Figurki z jego ukochanej gry ożyją i stworzą drużynę, która rozegra decydujący mecz o przyszłość miasteczka. Dzięki małym, ale niezwykle rozgadanym i żywiołowym graczom chłopiec pozna siłę...