• Informacje na temat:

  tusk zakupy

Artykuły na temat: tusk zakupy
 • Małgorzata Tusk na zakupy jeździ luksusowym autem. Kosztuje majątek!

  Jak czytamy w jednym z tabloidów, Małgorzata Tusk (60 l.) podczas wizyty w Polsce nie odpuściła odwiedzin na bazarku. Na zakupy przyjechała luksusowym samochodem!

 • Żona Tuska na zakupach! Ludzi zatkało!

  Małgorzata Tusk (62 l.) została ostatnio przyłapana na przedświątecznych zakupach. Uwagę wszystkich zwrócił samochód, którym przyjechała. Ale fura!

 • Kasia Tusk została okradziona!

  Kasia Tusk (27 l.) padła ofiarą internetowego złodzieja. Prokuratorzy poprosili o pomoc w śledztwie organy ścigania z innych państw!

 • Kasia Tusk będzie miała program w telewizji!?

  Czyżby Kasia Tusk (27 l.) pozazdrościła medialnej kariery Oli Kwaśniewskiej?

 • Kasia Tusk (27 l.) niedawno poleciała do Brukseli. Tam bywała w stylowych restauracjach, robiła zakupy i… radziła się taty w kwestii swojej nowej książki o modzie.

 • Kasia Tusk w niebezpieczeństwie? Dostała rządową ochronę!

  Kasia Tusk (27 l.) może teraz czuć się naprawdę pewnie. Każdy jej ruch jest od niedawna śledzony przez rosłych ochroniarzy z BOR-u!

 • Beztroskie życie premierowej?

  Zakupy na bazarku, lekcje hiszpańskiego, wypad w Alpy, tenis – życie Małgorzaty Tusk, bezrobotnej żony premiera, jest godne pozazdroszczenia.

 • Szokujące, na czym nakryli Pawłowicz!

  ...m.in. geje, TVN czy Donald Tusk i PO. Pawłowicz zaciekle walczyła też o to, aby sklepy były w niedzielę zamknięte, by katolicy mogli pójść do kościoła i spędzić cały dzień z rodziną.  Okazuje się(...) w niedziele zrobiła zakupy w niedzielę. Super Express przyłapał ją w Niedzielę Palmową na zakupach w piekarni i na targu. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości świętowała swoje 67. urodziny. Być może zamiast...

 • Robert Górski od lat żyje w szczęśliwym związku! Dlaczego nigdy nie zdecydował się na ślub?

  ...najwyżej na 3 dni, a po powrocie odprowadza syna do szkoły i robi zakupy. Mówi, że na co dzień jest dość spokojny, bo czasem tak się „wyżartuje” w kabarecie, że na więcej nie ma siły. Żona go chwali: dobry(...) przez przyjaciół „Góralem”, a przez fanów... premierem.  Przez kilka lat parodiował przecież Donalda Tuska, w telewizyjnym skeczu o posiedzeniach rządu, a teraz jest centralną postacią w internetowym...

 • Łapicki: Niech mówią, co chcą

  ...- szykuję śniadanie, itd. Wszystko mamy poukładane. Zakupy zamawiamy przez Internet, pranie oddajemy do pralni, a na obiady chodzimy do restauracji, bo mąż jest osobą, która nie toleruje w domu pralki(...) rzuciłem, psa oddałem, nikt się do mnie nie odzywał, całymi dniami siedziałem w fotelu w szlafroku i patrzyłem to na Tuska, to na Kaczyńskiego. Zwykle w południe spotykałem się z przyjacielem na kawę...

Wideo na temat: tusk zakupy
 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

Dyskusje na temat: tusk zakupy