• Informacje na temat:

  tvn bogata

Artykuły na temat: tvn bogata
 • Anna Starmach wyprawia wesele. Będzie na bogato!

  Anna Starmach niedawno się zaręczyła! Jej wybrankiem jest Piotr, którym celebrytka oficjalnie pochwaliła się w zeszłym roku na balu fundacji TVN "Nie jesteś sam". Okazuje się, że przygotowania do hucznego wesela ruszyły pełną parą. Jak czytamy w "Fakcie", uroczystość planowana jest na wakacje bieżącego roku. Spodziewanych jest nawet dwustu gości! Tabloid dowiedział się, że ślub i przyjęcie...

 • Dorota Wellman: Wesoła kulka z pazurem

  Dorota Wellman ma cięty język i w swoich wypowiedziach nie oszczędza nikogo. Czy przyjdzie jej zapłacić za tę szczerość?

 • Tomasz Olejniczak mieszka na bogato. Pokazał swój dom

  Tomasz Olejniczak (44 l.) pokazał w "Dzień dobry TVN" swój 300-metrowy dom pod Poznaniem z ogromnym ogrodem. Wnętrza robią wrażenie. Antyki, kryształy, porcelana, gobeliny i modernistyczne dodatki - tak mieszka znany projektant. "W łazience mam trochę biczy wodnych i domowego SPA" - opowiada szczęśliwy.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Diagnoza": Nowy serial medyczny TVN z Mają Ostaszewską w roli głównej!

  Wkrótce rozpoczną się zdjęcia do nowego, 13-odcinkowego, serialu medycznego TVN "Diagnoza", który trafi na antenę stacji jesienią tego roku. W roli głównej zobaczymy 45-letnią Maję Ostaszewską.

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Gilon raczej nie o podbicie wybiegów chodziło. Bezrobotna celebrytka postanowiła po prostu o sobie przypomnieć i rozesłać CV z pomocą TVN. Gilon nie ukrywała, że marzy jej się przede wszystkim kariera...

 • Opowiadający o Zbigniewie Relidze "Bogowie", traktujące o powstaniu warszawskim "Miasto 44" i podejmująca wątki katastrofy smoleńskiej "Onirica - Psie Pole" to trzy konkursowe tytuły, które można było zobaczyć w czwartek na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • "Druga szansa": Kto jest kim w nowym serialu TVN?

  W tym serialu poznamy losy menedżerki gwiazd, która z dnia na dzień traci cały swój zawodowy dorobek. Czy będzie na tyle mądra, by z tej życiowej lekcji wyciągnąć właściwe wnioski?

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

Zdjęcia na temat: tvn bogata
Wideo na temat: tvn bogata
 • Siwiec nie może się nachwalić bogatego męża!

  . Ja nawet nie chcę mówić, że jest tak super, żeby nie zapeszyć" - dodała. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Passione

  Muzyka jest oknem na świat - pomaga otwierać się na nieznane piękno nowych doświadczeń i inicjować życiowe przemiany. Może być wzniosła i inspirować do rzeczy wielkich, a może być skromna i skłaniać do refleksji. Jeśli wymaga tego sytuacja, potrafi łagodzić obyczaje, a kiedy trzeba, wznieca żar autentycznej, często niekontrolowanej, pasji. Muzyka jest zwierciadłem duszy i funkcjonuje ponad wszelkimi podziałami i kulturowymi niesnaskami. "Neapol to miasto namalowane za pomocą dźwięków. A...

 • Iza Janachowska promuje bogatego męża. "Jesteśmy bardzo szczęśliwi"

  Iza Janachowska (28 l.) na Balu Fundacji TVN pojawiła się ze swoim świeżo poślubionym mężem, producentem świec Krzysztofem Jabłońskim (55 l.). Para zdradziła, że jest bardzo szczęśliwa, a sam "miesiąc miodowy trwa u nich już od kilku miesięcy". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Mniejsze zło

  Długo oczekiwany nowy film kinowy jednego z największych mistrzów polskiego kina. "Niech idzie pod prąd. Niech nie będzie owcą w stadzie. Żeby mógł kiedyś spokojnie w twarz spojrzeć" - tak mówi Matka, kiedy jej syn, Kamil, student polonistyki, wydrukował w periodyku eksperymentalny wiersz. Upojony sukcesem, powodzeniem u kobiet i radością życia Kamil nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do tego, co dzieje się wokół. A dzieje się dużo. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się...

Dyskusje na temat: tvn bogata
 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  UWARZAM ŻE TVN TO BARDZO BOGATA FIRMA I ZA PRZEDŁURZENIE LICENCJI DLA UTRZYMANIA TVP BEZ ABONAMENTU POWINNA ZAPŁACIĆ ZA LICENCJE 5 MILIARDÓW ZA 5 LAT PRAWA DO EMISJI SWOICH BZDUR.

 • Re: "Chyłka - Zaginięcie", "Szóstka": TVN znów opóźnia emisję seriali

  Nie wiem -co autor tego aretykułu chciał osiagnąc -tak ubolewając, ze nie bedzie nowych programów w TVN. Nie jest to prawdą-bo ci co nienawidza TVN-u-pocichu go oglądaja-a narzekają. TVN-to oglądalna stacja-bogata w madre i prawdziwe programy i nikt im nie odbierze zwolenników.Nie oglądam TVPis-ale nie narzekam-bo nie oglądam. Gdy-by nie TVN-to zyli-byśmy w ciemnogrodzie.

 • Re: Jak aktorzy "Julii" widzą koniec serialu?

  Serial powinien zakończyć się za 25 lat jak " Moda na sukces" postaci powinny nieustająco się w sobie zakochiwać, zdradzać, godzić, brać śluby, rozwody itd. I wszyscy fani serialu będą szczęśliwi, a stacja tvn będzie bogata i szczęśliwa.