• Informacje na temat:

  tvn brzydula

Artykuły na temat: tvn brzydula
 • "BrzydUla": Będzie 2. część!

  ..."BrzydUla" gościła na ekranach od 6 października 2008 roku do 22 grudnia 2009 roku (nakręcono i wyemitowano 235 odcinków serialu). Dla wielu aktorek i aktorów, którzy przyjęli zaproszenie do udziału w polskiej wersji latynoskiej telenoweli, "BrzydUla" okazała się trampoliną do wielkiej kariery, a z odtwórców głównych ról - Julii Kamińskiej, czyli Uli Cieplak, i Filipa Bobka, czyli Marka...

 • Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

 • "Prawo Agaty": BrzydUla wraca do TVN!

  Mamy dobre wieści dla fanów Julii Kamińskiej, czyli niezapomnianej Urszuli Cieplak z kultowej "BrzydUli". Lubiana aktorka wystąpi gościnnie w jednym z odcinków najnowszej serii "Prawa Agaty". Sprawdź, w jakiej roli!

 • Taylor Swift jako brzydula!

  W ramach zapowiedzi swojego występu w programie Jimmy'ego Fallona Taylor Swift przybrała alter ego - Natalie.

 • "BrzydUla": Jak wygląda dziś przystojny brat Uli?

  ..."BrzydUla" gościła na ekranach od 6 października 2008 roku do 22 grudnia 2009 roku (nakręcono i wyemitowano 235 odcinków serialu). Dla wielu aktorek i aktorów, którzy przyjęli zaproszenie do udziału w polskiej wersji latynoskiej telenoweli, "BrzydUla" okazała się trampoliną do wielkiej kariery. Swoją szansę próbował także wykorzystać 18-letni wówczas Wacław Warchoł. Warchoł urodził się...

 • "BrzydUla" znów kręci!

  W poniedziałek, 6 lipca, bohaterowie popularnego serial u "BrzydUla" wrócili na plan. Twórcy mają do zrealizowania ponad sześćdziesiąt odcinków.

 • “Singielka" to nowa “BrzydUla"?

  Wiele wskazuje na to, że telenowela TVN “Singielka" okaże się nową bajką o Kopciuszku na miarę niezapomnianej “BrzydUli". Poznaj szczegóły!

 • "BrzydUla" jest już piękna!

  Tej metamorfozy widzowie oczekiwali od wielu miesięcy. Twórcy serial u "BrzydUla" postanowili ujawnić efekt pracy stylistów nad nowym wizerunkiem Uli Cieplak.

 • Nie żyje Fernando Gaitan, twórca telenoweli "Brzydula Betty"

  Ana Bond, wiceprezes Sony Pictures TV ds. Produkcji Międzynarodowych Ameryki Łacińskiej i USA. Telenowela Gaitana - "Brzydula Betty" (oryg. "Yo soy Betty, la fea") - była jego życiowym dziełem. Została(...) w serialu zdobyła nagrody Emmy i Złotego Globu.  To również kolumbijskiemu twórcy zawdzięczamy stworzoną w 2008 roku "BrzydUlę" - polską wersję pierwowzoru. "BrzydUla" gościła na ekranach od...

 • Majka popularniejsza niż BrzydUla

  Widzowie obejrzeli już 100 odcinków serialu "Majka" . Produkcja cieszy się większą oglądalnością niż jej poprzedniczka - "BrzydUla" .

Zdjęcia na temat: tvn brzydula
Wideo na temat: tvn brzydula
 • Czy powtórzy sukces Bobka?

  robić - wyznaje aktor. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Telekamerę "Tele Tygodnia" dla najlepszego aktora otrzymał Filip Bobek, gwiazda serialu "brzydUla". czy Cichorowskiemu, którego serial zastąpił w ramówcę TVN-u tę produkcję, uda się powtórzyć jego sukces?

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

Dyskusje na temat: tvn brzydula
 • Re: "BrzydUla": Będzie 2. część!

  W dzisiejszych czasach antypolskiej stacji TVN sie nie oglada. Tyle w temacie.

 • Re: "BrzydUla": Będzie 2. część!

  Przestałem oglądać TVN po tym jak zwyzywali mnie od homofobów , ksenofobów , nazistów ,rasistów , bolszewików tylko dlatego ze byłem na marszu 100 lecia niepodległości !

 • Re: "BrzydUla": Będzie 2. część!

  Czekam na nowe odcinki, Jeszce nigdy nie oglądałam żadnego serjalu tyle razy. SERJAL CUDOWNY .wyciskacz łez .ZNOWOZ OGLADAM na Tvn 7 o1755 .pozdrawiam aktorów.

 • Re: "BrzydUla": Będzie 2. część!

  BARDZO CZEKAM NA DALSZE ODCINKI ,OGLODAM Z PRZERWAMI JUZ KOLEJ Y RAZ SERJAL NA TVN 7 ITO CUDOWNY SERJAL ZYCIOWY PRAWDZIWY, KONIECZNIE MINA PAULI PO WYZNANI PRZEZ MARKA MILOSCI ULI, BEZCNNA . SERJAL TEZ NA SERJAL ONET PL OGLADAM. CZEKA M.

 • Re: "BrzydUla": Będzie 2. część!

  Jedyny film-taśmiec tvn który uwielbiałam. Wszystkie inne później emitowane nie mogłam strawić. Ale z całym szacunkiem - nie wiem czy losy i perypetie ładnej Uli będą tak wciągające jak BrzudUli. I jak tu ktoś już wspominał - role Violetty,Pshemko a nawet Aleksa, Sebastiana i Adama - mistrzostwo !

 • Re: "Brzydula": Minęło 17 lat

  Ona jest brzydula? Widać nie wszędzie dociera TVN, skoro to tą wskazują jako najbrzydszą na świecie. W TVN pokazują takie brzydule, że aż płaskie telewizory wykręca ( 4K Super Slim Elipt się z nich robi, czy coś takiego ).

 • Re: "Brzydula": Przepustka do sławy

  Poniedziałek 17:55 TVN 7 po dwa odcinki

 • Re: "Prawo Agaty": BrzydUla wraca do TVN!

  Dlaczego serial "Brzydula" tak szybko sie skończył? :( Chetnie obejrzałabym dalsze losy Uli Cieplak. :(

 • Re: “Singielka" to nowa “BrzydUla"?

  Świetny patent naiwny scenariusz,w roli głównej ucharakteryzowana na "brzydule" atrakcyjna aktorka. A potem czary mary jest piękność co to podbija świat. Dno jak to w tvn