• Informacje na temat:

  tvn korespondent

Artykuły na temat: tvn korespondent
 • Skandal w TVN

  Przypomnijmy: podczas przeglądu prasy w "Dzień dobry TVN" dziennikarz i były szef działu zagranicznego "Gazety Wyborczej", rozmawiając z Jolantą Pieńkowską, nazwał pracujące w polskich domach(...) w domu, no, hahahahaha". O całym zdarzeniu pisze już "Ukraińska prawda": "Dziennikarz i wieloletni korespondent 'Gazety Wyborczej' w Moskwie, Bartek Węglarczyk, często nazywał Ukrainę swoim domem. Do...

 • Adam Pieczyński nowym szefem "Faktów"

  Członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych - Adam Pieczyński - zastąpił Kamila Durczoka na stanowisku szefa "Faktów" - poinformował "Super Express".

 • Karolina Ferenstein-Kraśko omal nie odwołała ślubu z Piotrem! Tajemnica wychodzi po latach!

  Małżeństwo Karoliny i Piotra Kraśków miało swoje wzloty i upadki. Plotki o romansie z dziennikarza z gwiazdą TVN omal nie doprowadziły do rozwodu. Dziś Karolina nie ma wątpliwości, że warto było sobie dać drugą szansę...

 • Korespondent TVN pobity

  Korespondent TVN w Moskwie Andrzej Zaucha w niedzielę wieczorem został pobity przez nieznanych sprawców.

 • Kinga Rusin: Nie chce, by córka popełniła jej błąd!

  Gwiazda TVN cieszy się, że jej Iga jest zakochana. Ufa córce, ale też martwi się. Wie, że młodość bywa szalona.

 • Zawód: korespondent

  Marcin Wrona opowiada o swojej pracy i życiu w Stanach Zjednoczonych.

 • Piotr Kraśko z pomysłem na nowy biznes! Odniesie sukces?

  Piotr Kraśko (44 l.) podobno niewiele robi sobie z tego, że po tylu latach stracił swoją posadę w TVP. Ma już mieć pomysł na nowy biznes! Czy rozpocznie współpracę z TVN? A może założy własną stadninę koni? Przyjaciel dziennikarza ujawnia jego plany!

 • Wycofujemy dziennikarzy z Egiptu

  Z powodu niestabilnej sytuacji w Egipcie TVP i TVN zdecydowały, że ich dziennikarze, którzy relacjonowali zamieszki w Kairze, wrócą do kraju. Korespondent Polsatu, zgodnie z planem, wraca w sobotę, 5 lutego . Stacje radiowe zostawiły swoim dziennikarzom w tej sprawie wolną rękę.

 • Mołek wpadła w szał?

  Gdy Magda Mołek dowiedziała się, że na rozdanie Oscarów do Hollywood władze TVN wyślą zamiast niej Annę Wendzikowską , wpadła we wściekłość - donosi jeden z tabloidów.

 • Generacja "killerów"?

  Pod koniec listopada HBO rozpocznie emisję serial u wojennego "Generation Kill: Czas wojny". 7-odcinkowa produkcja oparta jest na dokumentalnej powieści Evana Wrighta, korespondenta magazynu "Rolling Stone".

Wideo na temat: tvn korespondent
 • Magda Gessler: Siedziałam na kolanach u Fidela Castro. Pachniał...

  mężczyznę, zawsze go proszę, by od czasu do czasu zapalił cygaro i wypił rum - mówiła Gessler w "Dzień dobry TVN". Restauratorka pytana, jak doszło do spotkania z komunistycznym dyktatorem Kuby, tłumaczyła, że jej ojciec był korespondentem w Hawanie i przez jej dom przewijało się wielu wpływowych ludzi. - Fidel jadł pierwsze kołduny w Fukierze. To była osoba, która często bywała i ocierała się

 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!