• Informacje na temat:

  tvn teleturniej

Artykuły na temat: tvn teleturniej
 • To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  Podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej Jacek Kurski nie mógł wyjść z zachwytu nad wynikami flagowych pozycji Jedynki i Dwójki. Nie szczędził też krytyki największym konkurentom. Najwięcej dostało się TVN-owi.

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Jesienne ramówki TVN, TVP i Polsatu, czyli co warto zobaczyć

  JESIENNA OFERTA SERIALOWA TVN Na Wspólnej W nowych odcinkach dramatyczne chwile czekają Elę i Igora. Po wypadku, któremu uległa z Ewą, sposób bycia Marcinkowej zmieni się o 180 stopni. Spokojna(...) nastolatków Oli i Janka? Drugi sezon "Pod powierzchnią" będzie emitowany na antenie TVN od 22 października (co wtorek). Szpital Jesienią na antenie TVN pojawią się nowe odcinki serialu paradokumentalnego...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Poprowadzi... teleturniej

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", zyskała sławę dzięki udziałowi w pierwszych edycjach "Tańca z gwiazdami". Niewykluczone, że jesienią znów zobaczymy ją w TVN. Tym razem jednak nie będzie tańczyła.

 • Chajzer poprowadzi nowy teleturniej?

  Już niebawem telewizja TVN pokaże na swojej antenie polską wersję widowiskowego teleturnieju "Wipeout - Wymiatacze", który w Ameryce cieszy się bardzo dużą popularnością. Zawodnicy walczą w nim o pieniądze, pokonując tor przeszkód.

 • "Singielka": Nowa telenowela okaże się kolejną porażką TVN?

  Najnowsza telenowela stacji TVN po trzech tygodniach emisji gromadzi średnio milion widzów. Co dalej?

 • Marta Grycan poprowadzi teleturniej

  W jesiennej ramówce TLC pojawi się "Bake Off", teleturniej kulinarny prowadzony przez Martę Grycan i Piotra Gąsowskiego - poinformował serwis Wirtualnemedia.pl. To format nadawany od dwóch lat przez BBC.

 • Skandal w TVN!

  Szykuje się wielka afera związana z teleturniejem TVN Gra "Graj o raj". Prokuratura oskarżyła prowadzącego program o ujawnianie uczestnikom gry pytań i odpowiedzi.

 • TVN podkupił Polsatowi Chajzera

  Zygmunt Chajzer, przez lata kojarzony z telewizją Polsat, został "kupiony" przez TVN. Prezenter poprowadzi tam - rzecz jasna - teleturniej.

Zdjęcia na temat: tvn teleturniej
Wideo na temat: tvn teleturniej
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...

Dyskusje na temat: tvn teleturniej
 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  może jakiś teleturniej, np. byli ubecy z rodzinami by rywalizowali między sobą, albo np serial o pe-dofilii w judaiźmie i islamie, albo jak to dzieci chłopcy są szczęśliwi po adopcji z rodzicami gejami, albo chociaż jeszcze raz transmisja z urodzin adolfa, cokolwiek, ale nie znowu bik brater

 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  TVN wciska te kity? Chyba wyjątkowo naiwnym. Wystarczy obejrzeć teleturniej 1 z 10, gdzie liczy się prawdziwa wiedza, a nie duperele typu jaki kolor majtek ma znana piosenkarka. I kto w nim wygrywa?