• Informacje na temat:

  tvn trójka

Artykuły na temat: tvn trójka
 • Anna Starmach zaliczyła drobną wpadkę na ramówce TVN-u!

  Na 24 stycznia stacja TVN zaplanowała prezentację wiosennej ramówki. Impreza jak co roku zgromadziła gwiazdy, które z TVN-em związane są od lat. Wśród nich jest Anna Starmach (31 l.). Ona, Michel Moran i Mateusz Gessler są jurorami w polskiej edycji programu "MasterChef Junior". Cała trójka zaprezentowała się na wybiegu i doszło do drobnej wpadki. Starmach zgubiła buta! Na szczęście szybko...

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

 • "Za marzenia": Nowy serial TVN!

  ..."Za marzenia" - nowa produkcja TVN reklamowana jako zakręcony serial o marzycielach dla marzycieli - to adaptacja debiutanckiej książki Karoliny Frankowskiej, która do tej pory zajmowała się pisaniem scenariuszy (jest autorką scenariuszy do m.in. kilku odcinków "Ojca Mateusza", "Strażaków", "Komisarza Aleksa" i "Kryminalnych" oraz "Prawa Agaty").

 • "Mali giganci": Dołączyli Piotr Rubik i Olivier Janiak

  Kolejne osoby dołączają do obsady nowego show TVN - "Mali giganci".

 • Anna Kalczyńska pokazała trójkę swoich dzieci! Co za uroczy widok!

  Prezenterka "Dzień Dobry TVN" od 2007 roku jest szczęśliwą żoną Macieja, z którym doczekała się trójki dzieci: syna Jana i dwie córki, Hanię i Krystynę. Anna nigdy specjalnie nie chroniła życia prywatnego przed mediami i chętnie dzieli się zdjęciami swoich dzieci na profilu w mediach społecznościowych. Tym razem jednak postanowiła powspominać stare czasy i udostępniła zdjęcie sprzed 4 lat. "Jakby...

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Agent - Gwiazdy: Karolina Ferenstein-Kraśko dostanie własny program w TVN?

  Szefostwo stacji TVN jest zachwycone Karoliną Ferenstein-Kraśko (40 l.) i planuje kolejny, tym razem autorski program z jej udziałem.

 • "Mali giganci": Wojewódzki został dziadkiem?

  Kuba Wojewódzki dziadkiem? Jeden z uczestników programu "Mali giganci" wcale nie był zaskoczony... Drugi odcinek show TVN-u można można oglądać w sobotę, 14 marca, o godz. 20.

 • Tak to się robi! Żona Kraśki dostała własny program w TVN!

  Małgorzatę Rozenek-Majdan (młodziutka).  Dotąd to ona cieszyła się  w TVN-ie największą sympatią dyrektora programowego Edwarda Miszczaka. Czy Karolina sprawi, że jej gwiazda przestanie tak jasno świecić(...) TVN'.  To będzie pewnego rodzaju sprawdzian" – zdradza osoba ze stacji.  I choć ona lubi wyzwania, niepokoi się o to, jak wypadnie przed kamerą. Takich obaw nie ma jednak jej mąż. Piotr mocno wspiera...

 • "Mali Giganci": Najlepsi z najlepszych

  Już w sobotę, 9 maja, widzowie TVN obejrzą specjalny odcinek "Małych Gigantów". Na scenie zobaczymy wszystkich uczestników show. Spośród nich sędziowie wybiorą najlepszego wokalistę, tancerza i showmana.

Wideo na temat: tvn trójka
Dyskusje na temat: tvn trójka