• Informacje na temat:

  tvp sport

Artykuły na temat: tvp sport
 • Sylwia Dekiert z TVP zaręczyła się! "Wciąż nie mogę uwierzyć"

  Sylwia Dekiert (41 l.), dziennikarka kojarzona z TVP, ogłosiła, że ona i ukochany zaręczyli się! Oświadczyny miały miejsce na greckiej wyspie Kos.

 • Walka stulecia w Jedynce

  Tylko w Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć pojedynek Floyda Mayweathera juniora z Mannym Pacquiao o tytuł mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO kategorii półśredniej. Galę z Las Vegas, podczas której zostanie rozegrana walka stulecia, pokażą TVP1 i TVP Sport w nocy z 2 na 3 maja.

 • Najpierw Marta Jeżewska-Piasecka, teraz jej mąż dostał pracę w TVP

  Transfer z TV Republika do TVP trwa w najlepsze. Po Marcie Piaseckiej, która dołączyła do ekipy "Teleexpressu", szeregi "narodowej" zasilił jej mąż, Jan Piasecki.

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Maciej Kurzajewski ocalił posadę w TVP!

  Maciej Kurzajewski (42 l.) po swojej głośnej wpadce wrócił już do pracy w TVP. Radości nie kryje przede wszystkim jego piękna żona Paulina Smaszcz.

 • Tomasz Kot laureatem Wiktora

  Tomasz Kot otrzymał statuetkę Wiktora w kategorii "aktor roku". Jubileuszowa, 30. gala wręczenia nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu, odbyła się w poniedziałek, 30 marca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Paulina Smaszcz Kurzajewska znalazła sposób na depresję! "Sport i seks"

  W ostatnim czasie Maciek Kurzajewski miał sporo stresujących sytuacji w życiu zawodowym. W końcu jego kariera w TVP stanęła pod znakiem zapytania. Wszystko przez zareklamowanie w "Świat się kręci" programu konkurencyjnego Polsatu. Szefostwo odsunęło go od prowadzenia show w jedynce, a do tego Włodzimierz Szaranowicz oznajmił, że w TVP Sport Maciek też raczej nie ma już czego szukać. Szaruga za...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Dziennikarz TVP miał wypadek! Musiał przejść skomplikowaną operację!

  Znany dziennikarz TVP uległ wypadkowi i doznał poważnej kontuzji więzadła krzyżowego.  "Jest to jeden z poważniejszych urazów związanych z wyczynowym, lecz także i rekreacyjnym, uprawianiem sportu(...) Facebooku Reprezentacji TVP zamieszczono zdjęcie doktora i wdzięcznego dziennikarza, którego teraz czeka rehabilitacja. "Rachu, ciachu i po strachu. Trener Rafał Patyra już z nowiutkim więzadłem...

 • Alicja Resich-Modlińska: Prowadziła pierwszy polski talk-show

  Dziennikarka niedługo kończy 60 lat. A wciąż imponuje energią i młodzieńczym wdziękiem.

Dyskusje na temat: tvp sport