• Informacje na temat:

  twarz bieli

Artykuły na temat: twarz bieli
 • Ochraniali Paris Hilton - wylecą z pracy

  Antyterroryści, którzy ochraniali Paris Hilton , stracą pracę. Zdjęcia z pobytu celebrytki w Katowicach obiegły świat. W ten sposób nie tylko wypromowano kreację Evy Minge, ale ujawniono także twarze członków najbardziej tajnej jednostki śląskiego garnizonu.

 • Gdzie leży Grabina?

  ..., bo - jak mówią - zasłaniają im aktorów.   Najlepsze i najgorsze kolory Niektórych barw kamera zwyczajnie nie lubi. Scenografowie i rekwizytorzy “Emki" jak ognia wystrzegają się bieli i czerwieni, bo w obiektywie przybierają bardzo dziwne odcienie. Problemy sprawia także beż, który zlewa się z twarzami aktorów. Najlepsze są kolory ziemiste, szare czy piaskowe. W zależności od sposobu ich...

 • ...przy obuwiu giermka oraz piękny dywan przedstawiający herbowego jelenia Baratheonów. - Ja również chcę z tobą porozmawiać. W cztery oczy – coś w sposobie jaki powiedział to Ned sprawiło, że przez twarz(...). Z twarzy namiestnika odpłynęła cała krew i zakręciło mu się w głowie. Musiał oprzeć się o biurko by nie upaść. - Ha! Widzę, że nie w smak ci ten pomysł – na oblicze króla powrócił cień wesołości. – Nie...

 • "Annie" : Cameron Diaz świetna już od pierwszej nutki

  Jednym z producentów "Annie" jest Jay-Z. Raper, będący zarazem świetnym producentem muzycznym, tym razem nie może pochwalić się przebojem.

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • "Rzeczy starsze niż muzyka"

  pytania Jarosława Szubrychta, ale również odsłonił twarz, ukrywaną do tej pory pod grubą warstwą trupiego makijażu...

 • "Dla Ellen": O ojcu, którego nie było

  "Dla Ellen" to historia ojca, który chce zrobić coś dla swojej córeczki. Byłoby najlepiej, gdyby wrócił do domu, ale chyba nie jest na to gotowy. Film So Yong Kim to intymny dramat na dwoje nienastrojonych aktorów - młodego muzyka i jego starą gitarę.

 • Berlinale 2014: Gatunkowy zawrót głowy

  Festiwale filmowe zazwyczaj nie są kojarzone z kinem gatunkowym. Ich twórcy tworzą przestrzeń dla kina ambitnego, społecznie i politycznie zaangażowanego, wykraczającego poza konwencje i przełamującego oswojone schematy myślenia. Czy kino gatunkowe nie może jednak robić tego samego? Czy flirt z tradycją, mieszanie konwencji i rozmywanie granic między nimi nie bywa formą ambitnej artystycznej ingerencji w skostniałe struktury?