• Informacje na temat:

  twarz chłodną

Artykuły na temat: twarz chłodną
 • Edyta Górniak szykuje rewolucję. "Ma pokazać nową twarz"

  ...informuje o tym swoich pracowników, producentów i osoby odpowiadające za jej wizerunek. Nowa płyta ma pokazać jej zupełnie nową twarz. Mówi się, że płyta ma być taneczna. Dlatego zatrudniono do jej(...) skoczny album wypali? Czekamy na nową twarz z niecierpliwością!

 • Anathema w Krakowie: Satelity we mgle (relacja)

  Na to mogą pozwolić sobie tylko nieliczni z weteranów - żeby na cztery utwory zagrane na bis zaprezentować aż dwa z właśnie promowanej płyty. Tak właśnie robi Anathema na trwającej trasie "Satellites Over Europe".

 • Czubaszek dostała w twarz na ulicy

  ...studiów [studiowała na Wydziale Dziennikarstwa, a także na Wydziale Filologii Angielskiej UW], jak miałam wrócić o 23, a byłam o 23.30, mama dała mi w twarz na ulicy przy kolegach, którzy mnie...

 • "Zaginiona dziewczyna" : Miłość i wierność

  Elegancki i ironiczny thriller Davida Finchera jest narracyjnym majstersztykiem. To film-labirynt, który wciąż kluczy między prawdą a kłamstwem, który bezbłędnie lawiruje między melodramatem, kryminałem a czarną jak nowotwór komedią.

 • Rusin w końcu wyjawiła prawdę o jej relacjach z Lisem! Zabrała też głos w sprawie trzeciej ciąży!

  ...udział w programie Przemka Kossakowskiego "Być jak...". Dziennikarz w każdym odcinku próbuje poznać życie znanej osoby, odkryć prawdziwą twarz i być może nieznane oblicze. Na koniec Przemek przebiera się za tę gwiazdę i staje z pierwowzorem twarzą w twarz, by wypowiedzieć na głos to, co dana gwiazda skrywa w sobie. Trochę to naciągane, ale to w końcu w programie Przemka detektyw Rutkowski wyjawił...

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest wyłącznie afrykańskim problemem" - tłumaczy etiopski reżyser, Zeresenay Mehari.

 • Marlena Dietrich i Edith Piaf: o tym romansie plotkowało całe środowisko

  Cała na czarno, wydawała się jeszcze bardziej lodowata niż zazwyczaj. Bladą upudrowaną twarz, oprócz starannie schowanych za uszami taśm liftingujących, ściągał żal, chociaż wymalowane czarną(...). Chociaż Dietrich w życiu była taką samą chłodną profesjonalistką jak na scenie, to jednak filigranowa Edith zdołała obudzić w niej ciepłe, niemal macierzyńskie uczucia, których nie miała nawet dla...

 • Trzebiatowska kręci z Małaszyńskim

  Marta Żmuda Trzebiatowska otrzymała propozycję zagrania w najnowszym filmie Patryka Vegi - reżysera "Pitbulla" i "Twarzą w twarz".

 • "Na Wspólnej": Przypadkowa śmierć Natalii

  ...przeprosi za to, co zrobił i spróbuje się tłumaczyć. Marek rzuci mu w twarz oskarżenie, że przez głupią brawurę doprowadził do śmierci młodej kobiety, matki maleńkiego dziecka.

 • Śmieszna Madonna

  Najnowszy film z udziałem Madonny, remake obrazu "Swept Away" Liny Wertmuller z 1975 roku w reżyserii Guy'a Ritchiego, nie ma szczęścia ani do widzów, ani do krytyki. Jak informowaliśmy , po chłodnym przyjęciu obrazu przez publiczność testową, Madonna sama zajęła się przemontowaniem filmu. Nic to jednak nie dało.